Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia z Heniem. Instagram vs. rzeczywistość. Maluch nieźle poszalał

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy powstawania zdjęć na Instagram z Heniem w roli głównej. Rzeczywistość jest daleka od bliskich ideału publikacji.

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech synów. Prawie rok temu urodził się Henio, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Nie minęło wiele czasu, a gwiazda już od kilku miesięcy zachwyca formą sprzed ciąży. Może się pochwalić wysportowanym ciałem, nad którym ciągle pracuje w pocie czoła. Swoje zmagania udokumentowała w programie Rozenek cudnie chudnie. Teraz  może pochwalić się figurą modelki.

Aktywność w social mediach, to spora część pracy gwiazdy, o czym chętnie opowiada w wywiadach. Podkreśla, że niejednokrotnie spotkała się z zarzutami, że manipuluje, retuszuje zdjęcia, a nawet zakłamuje rzeczywistość. Wyjaśniła to w bardzo prosty sposób.

To jest takie miejsce, w którym spotykam się i komunikuje z moimi obserwatorami. To jest też miejsce, które pozwala mi pokazać taki styl życia, jaki ja lubię, ale też dostać informację zwrotną o tym, jak to, co robię, jest oceniane. To trochę taki konkurs, kto potrafi zrobić lepsze zdjęcie. I dziwią mnie opinie krytyków, którzy mówią, to zdjęcie nie przypomina rzeczywistości. To nie reportaż i dokument. To to, jak potrafisz ubarwić tę rzeczywistość, żeby była ciekawa dla innych. Żeby mogli gonić marzenia – mówiła w Rozenek cudnie chudnie.

Nie udaje się jej jednak to zawsze tak idealnie, jakby chciała. Zwłaszcza współpraca z Heniem bywa trudna. Zobaczcie kulisy powstawania zdjęć z najmłodszym synem gwiazdy.

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy powstawania zdjęć z Heniem

W niedzielny poranek Małgorzata Rozenek pochwaliła się słodkim zdjęciem z Heniem. Maluch ślicznie uśmiecha się do obiektywu. Idealne, zadowolone dziecko. Fani się zachwycają i piszą, że jest bardzo podobny do taty. Ocenę pozostawiamy wam.

#dzidziuśmajdana

Kilka godzin później Małgosia zdecydowała się pokazać, jak naprawdę powstają piękne, idealne wręcz zdjęcia Henryka. Fotografią zza kulis zdradza, że maluch ma niezły temperament.

Kulisy poprzedniego zdjęcia  #życietoniebajka – napisała.

Internauci rozbawieni komentują:

  • Dlatego ja od prawie 10 miesięcy rozpuszczone włosy mam tylko jak śpię.
  • Chucky 8. Normalnie życie.
  • Mina synka raczej mega przerażająca.
  • Włosy…co dzieci w nich widzą?
  • Prawdziwa gwiazda!
  • Boski.

Komentarze nie mają końca. Trzeba przyznać, że Henio jest przesłodki na każdym z ujęć.


Małgorzata Rozenek - zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×