Szukaj

Ania Lewandowska zrobiła Robertowi zdjęcie z córkami. Nawet nie wiedział, że jest na celowniku. Wyszło coś pięknego

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Robert Lewandowski zrobił spektakularną karierę. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę. Każdą chwilę spędza z Laurą i Klarą. Zobaczcie, jak pięknie się razem bawią.

Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Zasłynął z pracowitości i konsekwentnego dążenia do celu. Rok 2020 to dla niego pasmo sukcesów. Po raz pierwszy w karierze został Piłkarzem Roku UEFA, Najlepszym Piłkarzem FIFA, a tuż po świętach odebrał nagrodę Globe Soccer Awards. Ze swoją drużyną, Bayernem Monachium, zdobył wszystkie możliwe trofea – ósme mistrzostwo Niemiec, czwarty Puchar Niemiec i piąty Superpuchar Niemiec. Został także królem strzelców Ligi Mistrzów i Bundesligi. Dodatkowo na początku stycznia piłkarz został doceniony przez polskich kibiców i odebrał główną nagrodę podczas Gali Mistrzów Sportu 2021.

Piłkarz nie ukrywa, że za jego sukcesami stoi także Ania Lewandowska, która wspiera go na każdym kroku, a rodzina jest dla niego najważniejsza. Każdą wolną chwilę spędza z najbliższymi. Jak bawi się z córkami?

Robert Lewandowski bawi się z Laurą i Klarą

Popołudnie w domu to okazja, żeby zająć się córeczkami. Robert Lewandowski dobrze wie, jak najbardziej lubią bawić się jego księżniczki. Zdjęcia robiła Ania. Widać na nich, że dla taty Laury i Klary żadna zabawa nie jest straszna.

Na Instagramie Lewego pojawiła się fotografia, na której widzimy fragment pokoju starszej córki piłkarza. On sam razem z dziewczynkami zajmuje się pisaniem. Podczas gdy Klara ćwiczy rączkę, Laura z uwagą wszystkiemu się przygląda. Jest też mama, która uwieczniła moment skupienia się całej trójki na pracy. Z gestu Lewandowskiej, która wymownie zasłania usta palcem, wynika, że kadr powstał bez wiedzy domowników.

W tle widać także konstrukcję przykrytą kocem. Tajemnicę rozwiązała Ania Lewandowska, pokazując na Instastory, że to baza, w której ukrywają się Laura, Klara i Robert. Jak widać, największa frajda jest wtedy, kiedy można coś zbudować z tatusiem i potem razem z nim wyobrażać sobie różne sceny.

Rodzinne zdjęcia Lewandowskich to nie jest nowość w social mediach, ale za każdym razem ujmują oni internautów tym, że aktywnie i kreatywnie spędzają razem czas.


Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×