Szukaj

Tak Robert Lewandowski świętował urodziny zanim został gwiazdą! Siostra pokazała stare zdjęcia z imprezy piłkarza!

Robert Lewandowski ma dziś urodziny. Z tej okazji siostra piłkarza opublikowała stare zdjęcia z  jego imprezy urodzinowej. Jak bawił się zanim został megagwiazdą piłki nożnej? To najsłodsze fotki jakie dzisiaj zobaczycie.
Robert Lewandowski siostra Milena

Robert Lewandowski siostra Milena

Robert Lewandowski kończy dziś 31 lat. Z tej okazji jego siostra, Milena, złożyła mu życzenia na Instagramie, do których dołączyła ekskluzywne, wyciągnięte z domowego archiwum zdjęcia z imprezy urodzinowej piłkarza. Siedmioletni Robert dosłownie rozbraja minami i hawajską stylizacją z czasów, kiedy nie było w Polsce jeszcze zbyt wielu sklepów odzieżowych, a już na pewno nie było takiego wyboru ciuszków, jaki ma dziś ich córeczka Klara.

Zobacz: Dzisiaj urodziny Roberta Lewandowskiego! Ania złożyła mu piękne życzenia i pokazała zdjęcie z wesela

Na zdjęciach z urodzin Roberta Lewandowskiego z 1995 roku możemy zobaczyć nie tylko młodego piłkarza, zdmuchującego świeczki z tortu, ale też wnętrza w jakich spędzał najpiękniejsze chwile swojego dzieciństwa. Robert pozuje z siostrą na tle kanapy przykrytej kocem w tygrysy stojącej obok olbrzymiej palmy. Roślina idealnie wpisała się w klimat imprezy.

Styl hawański – napisała krótko Milena.

Kto wtedy przypuszczał, że jego nazwisko będzie znał cały świat? Pewnie Robert miał to tylko w swojej głowie, wypowiadając w myślach życzenie, z ogromną nadzieją, że się spełni.

Robert Lewandowski jest bez wątpienia naszym dobrem narodowym. To najskuteczniejszy piłkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, ukochany mąż i najwspanialszy tata, który spełnił swoje marzenia o wielkiej karierze i szczęśliwej rodzinie. Mamy nadzieję, że dzięki siostrze, Robert wróci na chwilę do dziecięcych lat pełnych beztroski i pędu życia i z małą łezką w oku wspomni, jak to było kiedyś.

Życzymy Robertowi pomyślności, dalszych sukcesów w życiu prywatnym, jak i zawodowym oraz przede wszystkim zdrowia. Jaką niespodziankę dla swojego męża szykują Anna Lewandowska z córeczką Klarą? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno będzie to coś wystrzałowego!

Zobacz: Robert Lewandowski wrócił z wakacji i pokazał się w samych majtkach! Mięśnie Lewego są już gotowe na nowy sezon!


Robert Lewandowski z siostrą Mileną podczas 7 urodzin - Instagram

Robert Lewandowski z siostrą Mileną podczas 7 urodzin - Instagram

Robert Lewandowski podczas 7 urodzin. Zdjęcie z młodości

Robert Lewandowski podczas 7 urodzin. Zdjęcie z młodości

Robert Lewandowski z ojcem

Robert Lewandowski z ojcem

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×