Robert Lewandowski uczcił 33. urodziny Ani. Romantyczne zdjęcie to nic przy opisie. Nawet internautom mocniej zabiły serca

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski postanowił uczcić 33. urodziny swojej żony. Dodał niezwykle romantyczne zdjęcie z Anią, ale to podpis wywołał wzruszenie internautów.

Robert Lewandowski od kilkunastu lat jest szczęśliwie zakochany w swojej żonie Annie. Małżonkowie poznali się, gdy piłkarz nie był jeszcze sławny. Na początku związku wspólnie zajmowali niewielkie wynajmowane mieszkanie. Przez lata kariery dorobili się sporego majątku.

Obecnie sportowiec jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii i cieszy się wielką sympatią fanów z całego świata. Ania po zakończeniu sportowej kariery swoją przyszłość również związała z aktywnością fizyczną. Została trenerką fitnessu, a aplikacja, którą stworzyła, pomaga milionom osób z całego świata zadbać o formę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

W przypadku Lewandowskich zawodowe sukcesy idą w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Doczekali się dwóch córek. Starsza Klara, która w tym roku skończyła 4 lata, podziela pasje rodziców i chętnie bierze udział w treningach. Wiadomo także, że doskonale potrafi pływać, a nawet nurkować. Młodsza Laura skończyła roczek i podpatruje starszą siostrę.

Robert Lewandowski uczcił urodziny Ani w romantyczny sposób

Robert Lewandowski razem żoną obchodzą urodziny w odstępie zaledwie kilku tygodni. W tym roku małżonkowie postanowili urządzić wspólną imprezę, na której pojawili się ich przyjaciele.

Urządzili przyjęcie w klubie Baila w Browarach Warszawskich, gdzie ugościli całą plejadę gwiazd. Razem z solenizantami bawili się: Natalia Szroeder, Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Kasia Dziurska, Robert Burneika, Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Andrzej Wrona i Zofia Zborowska oraz Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim. Na imprezie nie zabrakło okazałego tortu oraz wielu atrakcji dla gości.

Teraz Robert postanowił złożyć życzenia Ani, która dzisiaj kończy 33 lata. Piłkarz opublikował na Instagramie ich wspólne zdjęcie z urlopu w Hiszpanii i podpisał je pięknymi słowami:

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej żony. Jestem bardzo szczęśliwy, że ​​możemy dzielić to piękne życie razem. Niech twój dzień będzie wypełniony szczęściem i radością. Kocham Cię.  Sto Lat @annalewandowskahpba – napisał pod romantycznym zdjęciem z żoną.

Internauci z różnych zakątków globu nie przeszli obojętnie obok tego, co zobaczyli. Nie ukrywają, że Lewandowscy są dla nich wzorem jednego z najpiękniejszych związków w show-biznesie:

  • Cudowni. Wszystkiego najlepszego.
  • Prawdziwy wzór. Najlepszego.
  • 100 lat dla Ani. Jesteście wspaniali.
  • Wszystkiego dobrego dla żony.

Nie można się dziwić fanom, że są zachwyceni romantycznym kadrem. Ania i Robert pomimo upływu lat na każdym kroku podkreślają, jak bardzo się kochają.


Robert Lewandowski składa urodzinowe życzenia Annie

Robert Lewandowski składa urodzinowe życzenia Annie

Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×