Robert Lewandowski pod nieobecność żony sam opiekuje się dziećmi. Pokazał zdjęcie z Klarą i Laurą, a fanom zmiękły serca

Robert Lewandowski z Laurą

Robert Lewandowski z Laurą

Robert Lewandowski wrócił z córeczkami do Monachium. Jego żona Ania została dłużej w Polsce. Piłkarz pochwalił się, jak opiekuje się dziewczynkami. Trzeba przyznać, że słodki obrazek.

Robert Lewandowski robi oszałamiającą sportową karierę. Piłkarza droga na szczyt nie należała do łatwych. Na początku borykał się z kontuzjami i osobistymi problemami. W jednym z wywiadów przyznał, że to właśnie jego mama stanęła na głowie, by pomóc mu zawalczyć o marzenia. Teraz nie musi się martwić o swoją zawodową pozycję. Od kilku lat jest największą gwiazdą Bundesligi i całej piłki nożnej. Każdy z klubów na świecie chciałby mieć go w swoich szeregach i nie raz dostawał on już oferty transferowe. Cały czas jest jednak wierny swojemu klubowi, z którym sięgnął już po najważniejsze trofea.

Piłkarz jest też filarem polskiej reprezentacji. Jako kapitan zagrzewa innych piłkarzy do walki, co wspaniale udowodnił podczas spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. W ostatnim meczu podopieczni Paulo Sousy zremisowali z wicemistrzami Europy, czyli drużyną Anglii, czym wprawili kibiców w euforię.

Robert Lewandowski pokazał jak opiekuje się córeczkami

Robert jest nie tylko gwiazdą sportu, ale przede wszystkim szczęśliwym mężem i ojcem. Piłkarz od kilkanaście lat temu poślubił Anię, z którą doczekał się dwóch córeczek. Wspólnie wychowują 4-letnia Klarę, która już interesuje się sportem i roczną Laurę, którą uroczo nazywają Calineczką. Podczas odbierania kolejnych nagród kapitan drużyny narodowej zawsze podkreśla, jak wielkim uczuciem darzy żonę i dziewczynki.

Małżonkowie ku uciesze fanów są bardzo aktywni w social mediach. Często pokazują kulisy swojej codzienności i to jak spędzają czas w rodzinnym gronie. Kilka dni temu musieli się jednak rozstać. Robert z córeczkami wrócił do Monachium, gdzie mieszkają na co dzień, a Ania została w Polsce. Piłkarz pokazał w sieci, jak pod nieobecność zony spędza czas z pociechami. Wykorzystał piękną pogodę i zabrał Klarę i Laurę na piknik.

Inny rodzaj boiska w niedzielę. Z moimi niesamowitymi dziewczynami – napisał.

Fani nie przeszli obojętnie wobec zdjęcia ojca z córkami. Przyznają, że mocno ich rozczulił obrazek piłkarza opiekującego się Klarą i Laurą.

  • Tata na medal.
  • Słodko.
  • Awwwww. Jak uroczo.
  • Piękna rodzinka.

Post skomentowała też Ania, która zostawiła pod zdjęciem męża i córeczek emotikonkę serduszka. Trzeba przyznać, ze to naprawdę uroczy obrazek.


Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z córkami

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×