Szukaj

Robert Lewandowski bez koszulki z Anią na okładce niemieckiej „Gali”! W środku jest jeszcze ciekawiej!

Robert Lewandowski z żoną Anną zostali gwiazdami najnowszego numeru niemieckiej edycji magazynu Gala! Para wzięła udział w pięknej sesji. Jedno ze zdjęć możemy podziwiać na okładce.

Anna i Robert Lewandowscy niemiecka Gala

Robert i Anna Lewandowscy podbijają kolejny kraj! Po Polsce przyszła pora na Niemcy, w których piłkarz od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fanów piłki nożnej. Lewy jako zawodnik Bayernu Monachium wielokrotnie był bohaterem publikacji najpoczytniejszych tabloidów. Teraz przyszła pora na pierwszy wspólny wywiad z żoną w luksusowym piśmie, który został okraszony przepięknymi zdjęciami.

Lewandowscy w niemieckiej Gali przybliżyli niemieckim czytelnikom historię swojego związku, opowiedzieli o Klarze, a do tego wszystkiego wspomnieli o sukcesach, jakie udało się im odnieść w Polsce:

Ania rozumie moją karierę, a ja rozumiem jej. Kiedy była jeszcze zawodniczką karate i brała udział w mistrzostwach, wiedziałem, jak się czuje i czego potrzebuje w tych chwilach. Jako piłkarz czasami czujesz się samotny i nie jest to takie proste, gdy wracasz do domu po meczu. Nie ma znaczenia, czy wygrałeś, czy przegrałeś. Moja żona jest moim psychologiem i daje mi siłę, której potrzebuję. (…) Ania jest naprawdę niesamowita, ponieważ ma tyle siły i tyle pomysłów. Czasami muszę ją hamować, bo chce robić tak wiele rzeczy – wyznał Lewandowski.

Robert wyjawił także o początkach swojej kariery sportowej, gdy wynajmował małą kawalerkę na warszawskim Ursynowie:

Obydwoje z Anią wiemy, jak to jest nie mieć pieniędzy. Dlatego też mamy bardzo duży szacunek do tego, co posiadamy i zawsze staramy się twardo stąpać po ziemi. Jesteśmy sportowcami. Czas, który mamy dla siebie, a bywa, że mamy go momentami bardzo mało, spędzamy zawsze bardzo intensywnie. Dużo podróżujemy w wolniejszych chwilach. Zawsze próbujemy odkrywać nowe rzeczy dla nas. Nie ma u nas czegoś takiego jak nuda. A co najważniejsze, zawsze wspólnie patrzymy na to, co jest dla nas najlepsze. Czy to w kontekście prywatnym, rodzinnym, czy zawodowym. Zawsze tak było i dlatego jesteśmy tak silni jako para.

Przy okazji wydało się, że Klara Lewandowska od najmłodszych lat ma wpajane zasady zdrowego stylu życia:

To nie zawsze jest łatwe. Jeśli jemy w restauracji, a Klara widzi, że inne dziecko dostaje chleb, ona również chce kromkę. Oczywiście może jeść pizzę, ale bez glutenu. I zamiast lodów, jest sorbet. Zawsze staram się wybrać coś zdrowszego – powiedziała Ania.

Zdjęcie z sesji Lewandowskich trafiło na okładkę magazynu. Na fotografii możemy podziwiać Roberta bez koszulki, który czule przytula Anię. Jeszcze więcej zdjęć znajdziemy w środku gazety.

Zobacz: Robert Lewandowski nie może się ruszać! Wielki mistrz pokonany przez swoją małą księżniczkę! Zdjęcie Lewego z Klarą wszystko tłumaczy!

Zobacz: Tak śpiewa Robert Lewandowski! Na imprezie pełnej gwiazd wbiegł na scenę, wyrwał mikrofon i zrobił show! Co za talent! [WIDEO]

Zobacz: Wielka popularność Roberta i Anny Lewandowskich wisi na włosku?! Nadchodzi czas Krzysztofa Piątka i Pauliny Procyk!


Anna i Robert Lewandowscy na okładce niemieckiej Gali

Anna i Robert Lewandowscy na okładce niemieckiej Gali

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×