Robert Lewandowski nie szczędzi pieniędzy na Anię. To, co dla niej zrobił, odbiera mowę

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska

Robert Lewandowski spełnił kolejne marzenie Ani. Rewia ujawnia szczegóły. Piłkarz ma gest.

Robert Lewandowski jest w imponującej formie. Na co dzień gra w barwach Bayernu Monachium. Chociaż przez kontuzję, której nabawił się podczas meczu polskiej reprezentacji z Andorą, kilka tygodni spędził w domu. Na szczęście już wrócił na murawę. Wciąż może pobić strzelecki rekord Gerda Muellera, który w jednym sezonie Bundesligi potrafił zdobyć 40 bramek. Musi zdobyć cztery gole, by zrównać się z legendarnym sportowcem, lub pięć, by go wyprzedzić. Ma na to trzy mecze.

Lewandowski studzi jednak emocje. W rozmowie z Bild Sport powiedział, że na boisku najważniejsze jest to, by zespół dał z siebie sto procent mocy:

Dla mnie najważniejsze jest, jak my jako zespół podchodzimy do meczów, czy dajemy z siebie 100 proc. po prowadzeniu 1:0, a nawet 2:0. Czy dajemy z siebie wszystko.

Robert Lewandowski otwiera restaurację. Chce spełnić marzenie Ani

Robert nie skupia się jedynie na piłce nożnej, ale także koncentruje się na biznesie. Przymierza się też do otwarcia własnego lokalu gastronomicznego, w czym pomaga mu syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller. Restauracja powinna ruszyć na przełomie czerwca i lipca:

To będzie prawdziwy sports bar z krwi i kości, gdzie można poczuć sportowego ducha walki. Miejsce dla fanów sportu, ale też dla ludzi, którzy chcą zjeść fajny obiad w rodzinnej atmosferze. Koncept będzie inspirowany amerykańską kuchnią, ale więcej nie mogą powiedzieć. Otwieramy w czerwcu/lipcu – mówił w rozmowie z Jastrząb Post syn Magdy Gessler.

Póki co restauracja jest w fazie przygotowań. Obecnie powstaje menu. Dlaczego Robert Lewandowski zdecydował się zainwestować w gastronomię? Chociaż sam zainteresowany jeszcze nie wypowiedział się na ten temat, z odpowiedzią przychodzi tygodnik Rewia. Tabloid uważa, że piłkarz w ten sposób chce spełnić marzenie swojej żony, Ani:

Pani Ania zapewne stworzy w tym miejscu autorską kartę dań i przekąsek. Będzie mogła rozwinąć skrzydła, a goście będą mieli okazję spróbować kuchni, którą zachwyca się najlepszy piłkarz świata. Czy można więc sobie wyobrazić lepszą motywację niż spełnienie marzeń ukochanej kobiety? – czytamy w tygodniku.

Ania z wykształcenia jest m.in. specjalistką do spraw żywienia. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Anna Lewandowska przekazała radosne wieści. Robert Lewandowski wraca na boisko

Anna Lewandowska przekazała radosne wieści. Robert Lewandowski wraca na boisko

Robert Lewandowski - Dzień Kobiet 2021

Robert Lewandowski - Dzień Kobiet 2021

Anna i Robert Lewandowski - tańczą do przeboju Whitney Houston

Anna i Robert Lewandowski - tańczą do przeboju Whitney Houston

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×