Szukaj

Jakie studia skończyła Anna Lewandowska? Wykształceniem mogłaby zawstydzić wiele gwiazd w swojej branży

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Jakie wykształcenie ma Anna Lewandowska? Żona Roberta skończyła studia, które z pewnością zrobią wrażenie na jej fanach.

Anna Lewandowska w 2013 roku wyszła za mąż za Roberta Lewandowskiego. Ich ślub był wydarzeniem roku. Prasa ten temat chętnie się rozpisywała, a paparazzi robili co w ich mocy, by zdobyć jak najlepsze zdjęcia – w tym celu wynajęli helikoptery. Goście mieli zapewniony szereg rozrywek, a ich bezpieczeństwa pilnowała prywatna ochrona. Podobno cała impreza kosztowała ponad 250 tysięcy euro.

Małżonkowie doczekali się dwóch córek Klary i Laury. Doskonale łączą rodzicielstwo z zawodowymi wyzwaniami. Robert spełnia się na boisku. Na co dzień gra w barwach Bayernu Monachium, gdzie osiąga imponujące wyniki. Chociaż przez kontuzję, jakiej niedawno się nabawił, musiał udać się na przymusowy urlop, wiadomo już, że lada moment wróci do gry.

Z kolei Ania stworzyła aplikację do ćwiczeń, którą przygotowała ze sztabem ekspertów. Oprócz tego prowadzi firmę zajmującą się produkcją wegańskich kosmetyków oraz współpracuje z markami odzieżowymi. Osiągnęła niemały sukces. Jak podkreśliła w jednym z wywiadów, ciężko pracuje, by utrzymać swoją pozycję w branży:

Kiedy byłam małą dziewczynką, nie wierzyłam w siebie, a teraz uwierzyłam. Dużo ludzi mówi, że sukces zawdzięczam Robertowi. Można jednak spojrzeć na to też tak, że miałam dwa razy więcej pracy do włożenia, żeby pokazać ludziom, że mimo bycia żoną Roberta od zawsze pracowałam, robiłam i robię coś swojego – komentowała w Gali.

Anna Lewandowska: wykształcenie. Jakie studia skończyła?

Lewandowska jest związana ze sportem od wielu lat. Już jako 11-latka zaczęła uprawiać karate tradycyjne i odnosiła na tym polu niemałe sukcesy. W wywiadzie z Kubą Wojewódzkim wyznała, że wymagająca dyscyplina sportu ją wychowała, ukształtowała, a także sprawiła, że nauczyła się m.in. samodyscypliny:

Odnalazłam się w karate, to mój klimat, jestem w swoim żywiole. To nie tylko bicie, ale też filozofia, nauka pewnych wartości, samodyscyplina. Karate mnie w jakiś sposób wychowało. Ja nie byłam grzecznym dzieckiem, ale… Kiedyś po lekcji matematyki wykopałam drzwi, noga została mi w drzwiach, a drzwi wypadły z futryny. Dostałam dwie jedynki. I mama co poniedziałek była w szkole – powiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Tak pokochała sport, że związała z nim swoje życie. Jakie wykształcenie ma Anna Lewandowska? Co studiowała? Żona Roberta jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i studiów podyplomowych. Z wykształcenia jest specjalistką do spraw żywienia, a także menadżerem sportu. W 2013 roku obroniła pracę magisterską. Dzięki ukończonym studiom trenerka może pomagać sporemu gronu osób.


Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki

Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - Dzień Kobiet 2021

Anna Lewandowska - Dzień Kobiet 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×