Urocze zdjęcie Roberta i Anny Lewandowskich z dziećmi. W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliśmy. Zapozowali w świątecznych piżamach

Lewandowscy obchodzą święta

Lewandowscy obchodzą święta

Robert Lewandowski podzielił się uroczym zdjęciem. Pozuje na nim z Anną i dziećmi. Sławni rodzice dziewczynek są ubrani w kraciaste piżamy.

Anna Robert Lewandowscy to dumni rodzice Klary Laury. 24 grudnia po południu rodzinka pochwaliła się świąteczną sesją przy choince. Zdjęciami zilustrowali życzenia dla fanów, którzy kibicują im w karierze:

Kochani, z okazji Świąt życzę Wam samych pięknych chwil. Bezcelowego leniuchowania i zasłużonego oderwania się od wszystkich zasad, reguł, obowiązków i problemów (na tyle, na ile oczywiście każdy może sobie na to pozwolić). Niech to będzie dla Was czas cudownej błogości i celebracji bycia z bliskimi. Wesołych Świąt!

Na zdjęciach można było zobaczyć Anię w czerwonym komplecie (marynarka i spódnica), Roberta w białej koszuli i czarnych spodniach oraz dziewczynki w bordowych sukienkach.

Kilka godzin później Lewandowscy udostępnili kolejne fotki. Tym razem przedstawiały one również innych krewnych pary. Ich wspólne ujęcia zobaczycie TUTAJ. Widać na nich m.in. brata trenerki Piotra Stachurskiego. Mężczyzna niedawno został ojcem córeczki, której matką chrzestną została właśnie Ania. Dziecko po raz pierwszy pokazano publicznie.

Wspólne ujęcia rodziny skomentowali m.in. Paulina KrupińskaQczajMaffashion i Alicja Janosz.

Anna i Robert Lewandowscy w piżamach. Jak wyglądali?

Wspólne pozowanie nie skończyło się w Wigilię. W bożonarodzeniowy poranek nową fotkę zamieścił Robert Lewandowski. Widać go na niej wraz z Anną i dziećmi. Cała rodzina znów pojawiła się przy choince. Dumni rodzice byli ubrani w piżamy. Córeczki założyły spodnie w różnych kolorach i takie same sweterki. Robert podpisał zdjęcie:

Świąteczny poranek z moimi dziewczynami.

Pod wpisem piłkarza szybko pojawiły się setki komentarzy:

  • Merry Christmas, Lewangoalski.

  • Happy Christmas lewy.

  • Merry Christmas and Happy New Year 2022.

  • Merry Christmas Champ.

  • Family first.

  • Best couple.

Zdjęcie wraz z opisem zobaczycie poniżej.

Jak podoba wam się poranny look rodziny Lewandowskich? Dotychczas nie wstawiali raczej takich zdjęć – Robertowi, Annie i ich  krewnym życzymy wszystkiego najlepszego!


Świąteczny poranek u rodziny Lewandowskich

Świąteczny poranek u rodziny Lewandowskich

Wigilia u Lewandowskich

Wigilia u Lewandowskich

Wigilia u Lewandowskich – brat Piotr i jego córeczka (ubrana na czerwono)

Wigilia u Lewandowskich – brat Piotr i jego córeczka (ubrana na czerwono)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×