Rihanna jest zakochana! Znany raper potwierdził ich związek. Długo się ukrywali przed światem

Rihanna

Rihanna

Rihanna jest szczęśliwie zakochana. Już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o związku tych dwojga, ale jak do tej pory zakochani na nie nie reagowali. Teraz muzyk potwierdził, że są parą.

Rihanna to pochodząca z Barbadosu piękność, która karierę w branży zaczynała kilkanaście lat temu. Jej pierwsza piosenka Pon the replay stała się wielkim przebojem, a od czasu debiutu wydała mnóstwo hitów. Na swoim koncie ma aż osiem studyjnych albumów a każdy z nich odniósł wielki komercyjny sukces. Wokalistka dzięki talentowi zyskała popularność i fanów na całym świecie. Jej kariera cały czas nabierała tempa, a rozpoznawalność pozwoliła rozwinąć także inne biznesy.

Gwiazda otworzyła dwie własne firmy, którym w ostatnich latach poświęciła całą swoją uwagę. Jedna z nich zajmuje się produkcją odzieży. Druga to marka kosmetyczna, która okazała się być wielkim sukcesem. Rihanna zbudowała prawdziwe imperium, które przynosi jej ogromne zyski. Piosenkarka otwiera kolejne salony na całym świecie. Fani jednak cały czas czekają na jej powrót do świata muzyki. Ostatni krążek egzotycznej piękności Anti ukazał się w 2016 roku. Artystka od tamtej pory obiecuje nowy materiał, którego jak na razie nie widać.

Rihanna jest w związku. Z kim spotyka się wokalistka?

Rihanna odniosła wielki światowy sukces. Niestety jej życie uczuciowe nie poszło w parze z karierą. Najgłośniejsza, jak do tej pory, relacja łączyła ją z wokalistą – Chrisem Brownem. Raper miał pobić ówczesną ukochaną. Muzyk został oskarżony o napaść i składanie pogróżek, a sąd wymierzył mu karę 5 lat więzienia w zawieszeniu i zakaz zbliżania się do artystki na odległość mniejszą niż 50 metrów.

Wygląda na to, że gwiazda w końcu znalazła mężczyznę, który jest w nią zapatrzony jak w obrazek. Raper A$AP Rocky w najnowszym wywiadzie dla magazynu GQ potwierdził, że spotyka się z Rihanną. Zakochany 32-latek opowiedział o swojej wielkiej miłości:

Miłość mojego życia. Moja pani – powiedział raper o Rihannie.

Rozanielony muzyk stwierdził, że piosenkarka jest tą jedyną i nie ma żadnego problemu z tym, by być monogamistą.

Myślę, że kiedy wiesz, że ona jest tą jedyną, czujesz się komfortowo, gdy wchodzisz w monogamię – podsumował relację.

Wspomnijmy, że wcześniej artystka, przez kolorową prasę, była łączona z Leonardo DiCaprio. Później, w 2017 roku, była w związku z saudyjskim biznesmenem Hassan’em Jameel’em, z którym rozstała się w 2020 roku. Plotki o tym, że Barbadoska i A$AP się spotykają, pojawiły się już minionej jesieni, jednak to tej pory żadne z nich nie komentowało oficjalnie sprawy. Wygląda na to, że serce Riri znowu jest zajęte.


Rihanna, A$AP Rocky - British Fashion Awards 2019

Rihanna, A$AP Rocky - British Fashion Awards 2019

Rihanna i ASAP Rocky we wspólnym teledysku do piosenki

Rihanna i ASAP Rocky we wspólnym teledysku do piosenki "Fashion Killa"

Rihanna i ASAP Rocky

Rihanna i ASAP Rocky

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×