Szukaj

Rihanna przerwała milczenie ws. nowej płyty. Wreszcie jakieś konkrety! Fani będą wniebowzięci

Rihanna

Rihanna

Rihanna ostatnią płytę wydała 4 lata temu. Fani z wielką niecierpliwością czekają na nowe wielkie przeboje. Gwiazda w końcu zabrała głos w tej sprawie. Kiedy ukaże się jej nowy krążek?

Rihanna to pochodząca z Barbadosu gwiazda muzyki pop. Każda kolejna piosenka wokalistki z miejsca stawała się wielkim hitem. Gwiazda od kiedy zdobyła światową popularność, zaczęła angażować się też w inne świetnie prosperujące biznesy. Z wielkim powodzeniem rozwija swoje dwie firmy. Jedna z nich zajmuje się produkcją odzieży, a druga, której ostatnio poświęca najwięcej uwagi, to marka branży kosmetycznej.

W swojej dotychczasowej karierze artystka może pochwalić się sporym dorobkiem. Na koncie ma już 8 studyjnych albumów, na których znalazła się cała masa uwielbianych przez fanów piosenek. Ostatni album Anti wydała w 2016 roku. Od tamtej pory wciąż obiecuje nowy krążek, ale fani widzą, że gwiazda skupia się głównie na swoich pozostałych biznesach. Zwłaszcza na kosmetycznym imperium, które przynosi jej spore zyski. Gwiazda otwiera już salony na całym świecie.

Nie na to jednak liczyli jej fani, którzy z utęsknieniem wyczekują kolejnego krążka swojej idolki. Rihanna od dłuższego czasu zwodzi ich. Premierę swojego najnowszego albumu zapowiedziała bowiem na 2019 rok. Niestety słowa nie dotrzymała, a wielbiciele powoli zaczynają się niecierpliwić. Ostatnio jednak dała im odrobinę nadziei na to, że wkrótce pochwali się nowym materiałem.

Rihanna o premierze nowej płyty. Wokalistka dała fanom nadzieję

Rihanna aktualnie pracuje nad finansowym zabezpieczeniem swojej przyszłości. Wokalistka wie, że finansowa stabilizacja jest bardzo ważna, jednak jej fanów zupełnie to nie interesuje. Pod kolejnymi postami na Instagramie ciągle pojawiają się pytania o nowe piosenki.

Gwiazda w ostatnim wywiadzie dla magazynu ET rozmawiając o swojej najnowszej linii kosmetyków Fenty Skin Care, poruszyła też temat muzyki. Nieco bardziej konkretnie niż zazwyczaj opowiedziała o pracy nad nową płytą.

Zawsze pracuję nad muzyką i kiedy jestem gotowa, aby wydać ją w sposób, w jaki czuję, że będzie dobrze, to wydam. I nie będzie rozczarowania, kiedy to się stanie. To będzie tego warte. Nie zamierzam tego wydawać tylko dlatego, że ludzie czekają. Trwało to tak długo, ale sprawię, że będzie to tego warte – powiedziała wokalistka.

Można więc wnioskować, że Rihanna jest prawdziwą perfekcjonistką, a jej fani już niedługo doczekają się kolejnych hitów w jej wykonaniu.


Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w nowej fryzurze i różowej mini na otwarciu swojego butiku w Nowym Jorku

Rihanna w ryzykownej kreacji na premierze filmu

Rihanna w ryzykownej kreacji na premierze filmu

Rihanna, kreacja: Margiela – MET Gala 2018

Rihanna, kreacja: Margiela – MET Gala 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×