Związek Rihanny z arabskim miliarderem był skazany na porażkę. Już wiadomo dlaczego

Rihanna i Hassan Jameel rozstali się

Rihanna i Hassan Jameel rozstali się

Rihanna i Hassan Jameel rozstali się. Po raz pierwszy poinformowali o tym w zeszłym tygodniu, jednak nie ujawnili żadnych szczegółów. Dziś już wiadomo, co było przyczyną rozstania.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Rihanna po rozstaniu z Hassanem Jameelem szybko znalazła pocieszenie w ramionach A$AP Rocky’ego. Tym razem światło dzienne ujrzały nowe informacje na temat powodów, dla których po trzech latach związku, tych dwoje zdecydowało się rozstać.

Dlaczego Rihanna i Hassan Jameel rozstali się?

Wszystko wskazuje na to, że para po prostu nie pasowała do siebie, a ich relacja na dłuższą metę nie współgrała. Jak donosi źródło People:

Ich życie było zbyt różne i trudno było utrzymać związek. Jameel jest saudyjskim biznesmenem. Rihanna jest oczywiście piosenkarką i trendsetterką kosmetyków, która dodatkowo prowadzi dwie marki modowe.

Magazyn, który podał te informacje, nie doprecyzował, kto zerwał, ani kiedy dokładnie miało to miejsce.

Rihanna na imprezie magazynu Vogue Paris (fot. East News)

Rihanna na imprezie magazynu Vogue Paris (fot. East News)

Hassan Jameel - nowy partner Rihanny

Hassan Jameel – nowy partner Rihanny

W trakcie wywiadu dla magazynu Interview zeszłego lata, Rihanna mówiła o tym, jak zmieniło się jej podejście do wielu kwestii. Od kiedy zaczęła spotykać się Jameelem zauważyła, że zaczęła wprowadzić więcej równowagi między swoje życie zawodowe i prywatne.

Dopiero w ciągu ostatnich kilku lat zdałam sobie sprawę, że muszę znaleźć czas dla siebie, ponieważ od tego zależy moje zdrowie psychiczne – zaczęła. Jeśli nie jesteś szczęśliwy, nie będziesz szczęśliwy, nawet robiąc rzeczy, które uwielbiasz. To wtedy jest jak obowiązek. Nigdy nie chcę, aby praca była niczym obowiązek. (…) Weszłam w nowy związek i to jest dla mnie ważne. Muszę na to znaleźć czas. Tak jak dbam o swoje firmy, muszę również pielęgnować związek.

Fani byli zszokowani rozstaniem Jameela i gwiazdy pop, zwłaszcza, że wcześniej pojawiały się ze strony Rihanny aluzje, że ona i jej partner bardzo poważnie podchodzą do kwestii małżeństwa i dzieci w przyszłości.


Hassan Jameel - nowy partner Rihanny, był w związku z Naomi Campbell

Hassan Jameel - nowy partner Rihanny, był w związku z Naomi Campbell

Rihanna w ryzykownej kreacji na premierze filmu

Rihanna w ryzykownej kreacji na premierze filmu

Rihanna sporo schudła i wygląda jak milion dolarów

Rihanna sporo schudła i wygląda jak milion dolarów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×