Szukaj

Rihanna zostawiła arabskiego miliardera dla nowego kochanka. Tak gorącej pary w USA nie było od lat

Rihanna

Rihanna

Rihanna dopiero co rozstała się z arabskim miliarderem, a już widywana jest z nowym mężczyzną u boku. Czy to jej nowa miłość? Czy dla niego zostawiła Hassana Jameela?

Po trzech latach ciągłych randek, wielu plotek i walki z hejterami, Rihanna i Hassan Jameel oficjalnie ogłosili rozstanie. Autorka takich przebojów jak Only Girl, Umbrella czy Diamonds przez cały czas trwania związku była bardzo tajemnicza i rzadko wypowiadała się jego temat. Jedynie w wywiadzie dla Vogue’a piosenkarka miała powiedzieć, że „oczywiście, jest zakochana w Jameelu”, ale nie wydawała się zbytnio zainteresowana planami małżeńskimi.

Wygląda na to, że gwiazda szybko znalazła pocieszenie, ponieważ w piątek widziana była na randce ze znanym raperem.

Rihanna i A$AP Rocky są parą?

Us Weekly donosi, że w piątek wieczorem Rihanna i A$AP Rocky widziani była na backstage’u koncertu Yams Day Benefit na Brooklynie w Nowym Jorku. Wokalistka była ewidentnie w dobrym humorze, uśmiechała się, nie odklejając się od rapera.

Rihanna i A$AP Rocky przyjaźnią się już od dłuższego czasu, jednak wszystko wskazuje na to, że w ich przyjaźni nie brakowało też chemii, w 2013 roku widziano ich, jak całowali się poza kamerą, podczas kręcenia wspólnego teledysku do piosenki Fashion Killa.

Rihanna i ASAP Rocky we wspólnym teledysku do piosenki "Fashion Killa"

Rihanna i ASAP Rocky we wspólnym teledysku do piosenki „Fashion Killa”

Parokrotnie pojawiali się razem i pozowali do wspólnych zdjęć na różnych imprezach, takich jak: tydzień mody w Paryżu, The Fashion Awards w Londynie czy na organizowanym przez samą artystkę Diamond Ball.

Jednak na razie nie ma pewności co do statusu ich relacji. Ponadto Rihanna jest bardzo tajemnicza jeżeli chodzi o jej życie osobiste, jest też więc mało prawdopodobne, żeby muzycy skomentowali w najbliższym czasie całą sprawę.

Nadal nie wiadomo, co tak naprawdę stoi za rozstaniem Rihanny i Hassana, ani kiedy dokładnie miało to miejsce. Informacja o rzekomej randce gwiazdy z Rockym pojawiła się zaledwie kilka godzin po tym, jak świat usłyszał o zerwaniu Rihanny i saudyjskiego milionera.


Hassan Jameel - nowy partner Rihanny

Hassan Jameel - nowy partner Rihanny

Rihanna

Rihanna

A$AP Rocky – pokaz Louis Vuitton w Paryżu 2018

A$AP Rocky – pokaz Louis Vuitton w Paryżu 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×