Ricky Martin zareagował na oskarżenia własnego siostrzeńca. To, o co ujawnił jego krewny, może zrobić z niego potwora w oczach milionów fanów

Ricky Martin

Ricky Martin

Ricky Martin zmaga się ostatnio z niemałymi problemami. Postanowił jednak, że zabezpieczy się na przyszłość. Sprawa dotyczy jego rodziny. Co donosi zagraniczna prasa?

Ricky Martin to jeden z najpopularniejszych wokalistów popowych lat 90. Piosenkarz i aktor z Portoryko ma na swoim koncie listę wielkich hitów oraz całą kolekcję nagród Grammy i Latin Grammy. Jest też bardzo zaangażowany społecznie – pracuje jako ambasador dobrej woli UNICEF oraz założył fundację charytatywną, która walczy ze współczesną formą niewolnictwa, handlem ludźmi oraz wykorzystywaniem nieletnich.

Niedawno jednak dobra pasa piosenkarza się skończyła i zaczęły się dziać wokół niego nieprzyjemne rzeczy. Tym razem to sprawy rodzinne.

Ricky Martin postanowił odciąć się od rodziny. Dlaczego?

Wokół piosenkarza jakiś czas temu rozpętał się niezły skandal, który położył się cieniem na jego dotychczasowym wizerunku. Jego 21-letni siostrzeniec Dennis Sanchez oskarżył go o nadużycia i kazirodztwo. Ricky wydał specjalne oświadczenie, a jego fani czekają na to, co wyniknie z całej sytuacji. Mało tego, była menadżerka oskarżyła go o to, że nie wypłacił jej odpowiedniej kwoty za pełnienie obowiązków. Chodzi o niebagatelną kwotę, bo o aż 3 mln dolarów.

Teraz źródła Woman’s Day twierdzą, że Ricky Martin podjął decyzję o odcięciu się od wszystkich swoich krewnych po tym, co mu się przytrafiło. 50-letni piosenkarz, mimo że Dennis wycofał oskarżenia, postanowił, że będzie się chronił przed tego typu atakami.

Ricky zawsze był bardzo hojny dla swojej rodziny. Był dojną krową i upewnił się, że wszyscy skorzystali na jego sukcesie – mówi informator.

To się już wkrótce skończy. Źródła podają, że gwiazda popu z Portoryko wzniosła wokół siebie mury po brzydkich oskarżeniach.

To okropne, ale teraz Ricky nie może już ufać nikomu, nawet rodzinie!

Oskarżenia zostały wycofane, ale niesmak i cień na nienagannym dotąd wizerunku Martina pozostały. Nie ma co się dziwić, że chce chronić swoich najbliższych, a przede wszystkim czworo dzieci.


Ricky Martin – Cannes 2022, premiera filmu Elvis

Ricky Martin – Cannes 2022, premiera filmu Elvis

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin u fryzjera

Ricky Martin z synami

Ricky Martin z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×