Ricky Martin oskarżony o kazirodztwo. Ofiara opowiedziała o szczegółach tego, co się działo. Adwokat muzyka wydał oświadczenie

Ricky Martin

Ricky Martin

Ricky Martin musi zmierzyć się z poważnymi oskarżeniami. Jeden z członków rodziny posądził go kazirodztwo. Do poważnych zarzutów odniósł się adwokat muzyka. 

Ricky Martin to wokalista, którego piosenki nucą fani na całym świecie. Już gdy był dzieckiem przejawiał zainteresowanie muzyką i występami przed publicznością. Mając zaledwie 5 lat, grywał w reklamach i śpiewał w chórze. Z czasem zaczął spełniać marzenia o wokalnej karierze, a jego piosenki okazały się prawdziwymi hitami. Wszystko zaczęło się od utworu Maria, który sprawił, że droga, którą obrał nabrała rozpędu. Pomimo upływu lat nadal jest obecny w show-biznesie i nieustannie nagrywa kolejne hity.

Muzyk długo jednak nie mógł ułożyć sobie życia prywatnego. Ma za sobą kilka nieudanych związków z kobietami. Spotykał się między innymi z Gabrielą Sabatini, a przez 11 lat był w związku z meksykańską modelką Rebeccą de Albą. W 2010 roku artysta wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jest gejem. Życie ułożył sobie dopiero u boku Jwana Yosefa, z którym w 2018 roku wziął sekretny ślub.

Ricky Martin oskarżony o kazirodztwo. Kim jest ofiara?

Ricky Martin i jego mąż wspólnie wychowują czworo dzieci. Najpierw na świat przyszły bliźnięta: Valentino i Matteo, a później dołączyło do nich młodsze rodzeństwo Lucii i Renn. Niestety kilka tygodni temu nad rodziną zawisły czarne chmury. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że muzyka oskarżono o przemoc domową. Chwilę później on sam wydał oświadczenie w tej sprawie.

Zakaz oparty jest na fałszywych zarzutach, dlatego o wszystkim rzetelnie poinformuje przed sądem. Jako że sprawa jest w toku, nie mogę składać oświadczeń. Jestem wam wdzięczny za wsparcie – napisał Ricky w social mediach.

Teraz pojawiło się więcej szczegółów tego, co się wydarzyło. Jak informuje Page Six złożono zawiadomienie o kazirodztwie. 21-letni siostrzeniec muzyka Dennis Yadiel Sanchez doniósł, że Ricky utrzymywał z nim stosunki seksualne przez 7 miesięcy i nie był zadowolony z tego, gdy Dennis zakończył relację. Do sprawy oficjalnie odniósł się adwokat artysty, który stwierdził, że młody mężczyzna ma problemy psychiczne, a jego zarzuty są wyssane z palca.

Niestety osoba, która złożyła to zawiadomienie, zmaga się z głębokimi wyzwaniami dotyczącymi zdrowia psychicznego. Ricky Martin, oczywiście nigdy nie był i nigdy nie będzie zaangażowany w jakikolwiek związek seksualny lub romantyczny ze swoim siostrzeńcem. Zarzut jest nie tylko nieprawdziwy, ale i obrzydliwy – podsumował adwokat Marty Singer.

Zapewnił także, że jest mnóstwo dowodów, które świadczą na korzyść Martina.

Wszyscy mamy nadzieję, że ten człowiek (Dennis Yadiel Sanchez) otrzyma pomoc, której tak pilnie potrzebuje. Ale przede wszystkim czekamy na oddalenie tej okropnej sprawy, gdy tylko sędzia przyjrzy się faktom – dodał.

Trzeba przyznać, że sprawa jest bardzo kontrowersyjna i wzbudza w fanach muzyka mnóstwo emocji. Gdyby zarzuty, które stawia 21-latek okazały się prawdą muzykowi grozi nawet 50 lat więzienia. Pozostaje czekać na rozpatrzenie sprawy przez sąd.


Ricky Martin z synami

Ricky Martin z synami

Ricky Martin i Jwan Yosef z synami

Ricky Martin i Jwan Yosef z synami

Ricky Martin z córką Lucią

Ricky Martin z córką Lucią

Komentarze

 • Gość pisze:

  Gej i byl w zwiazku z kobieta ??
  Czyli oszukiwal ją i wykorzystywal.
  Zreszta on dlugo sie nie przyznawal ze jest gejem.
  Zaklamany facet, nie wierze w jego niewinnosc

 • Gośćxxxx pisze:

  Jedyne co jest pewne, to, że miał problem z używkami. Kobiety go bardzo wcześnie wykorzystywały seksualnie jak grał w zespole Menudo, dlatego mu odwaliło na rzecz facetów, bo z kobietami miał traumę…jedyny związek jaki miał, to był z dziennikarką, a potem już sami faceci

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×