Szukaj

Renata Kaczoruk pokazała siniaki na ciele i zdradziła skąd się wzięły. Oj, chyba znowu jest zakochana

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk sylwestra 2019 spędziła na Sri Lance. Piękne plaże, zachody słońca, pyszne jedzenie i… siniaki na ciele modelki. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego udowodniła, że stawia na naturalność.

Renata Kaczoruk od 2013 do 2018 roku związana była z Kubą Wojewódzkim, królem TVN – jak lubi o sobie mówić dziennikarz. Związek był szeroko komentowany w mediach. A sama modelka i Wojewódzki umiejętnie podsycali zainteresowanie sobą, rozpuszczając plotki o ślubie, którego tak naprawdę nigdy nie było. A nawet o spodziewanym potomstwie.

Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii – tłumaczył Wojewódzki w wywiadzie dla portalu „Playboy”.

Renata, oprócz kariery modelki, wystąpiła w programie Azja Express, po którym zalała ją fala hejtu. Kuba wtedy dzielnie bronił partnerki. Wydawało się, że to świetnie dobrana para. A jednak coś poszło nie tak. Niemniej, przyjaźnią się do dzisiaj.

Wydaje mi się, że to jest fajna rzecz, kiedy bliscy sobie ludzie pozostają w bardzo dobrych, przyjacielskich relacjach. W moim życiu tak było i jest, że relacja wynikała z przyjaźni i kończyła się właśnie przyjaźnią – podsumowała Renata w „Party”.

Od rozstania minęło trochę czasu. Renatę widywano z innymi mężczyznami. Sama deklarowała, że zamierza skupić się na modelingu. Ale nie tylko. Renata Kaczoruk dała się porwać zasadom well-being, czyli tłumacząc na polski – zasadom dobrostanu. Chodzi o to, żeby dbać o własne poczucie komfortu w aspekcie holistycznego spojrzenia na człowieka i jego potrzeby. Modelka w tym celu wybrała się na sylwestra na egzotyczną Sri Lankę. Tam, w otoczeniu rajskiej przyrody, ładuje baterie.

Siniaki na ciele Renaty Kaczoruk

Renata pochwaliła się na Instagramie uroczym, wakacyjnym zdjęciem w bikini. Jest bez makijażu, całkowicie naturalna, odprężona. Uśmiechnięta. Ideał well-being.

Jednak na jej profilu pojawił się komentarz jednej z obserwatorek, która niby żartem zapytała, czy „coś się przesoliło”, nawiązując do słynnej kampanii przeciwko przemocy domowej. O co chodzi? Otóż na ramieniu i biodrze modelki widać wyraźne siniaki.

Renata odpowiedziała tyleż dowcipnie, co tajemniczo:

Czysta sympatia.

Co sugeruje, że siniaki powstały z miłości. Najwyraźniej służy to Renacie, bo wygląda fantastycznie. A nie retuszowane zdjęcia tylko podkreślają jej urodę i dobrostan.


Renata Kaczoruk pokazała siniaki na ciele

Renata Kaczoruk pokazała siniaki na ciele

Renata Kaczoruk pokazała siniaki na ciele

Renata Kaczoruk pokazała siniaki na ciele

Renata Kaczoruk pokazała siniaki na ciele

Renata Kaczoruk pokazała siniaki na ciele

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×