Szukaj

Kuba Wojewódzki tak ostro o TVN nie mówił nigdy wcześniej: „Spadająca oglądalność. Karykatura formatu”

Kuba Wojewódzki TVN

Kuba Wojewódzki TVN

Kuba Wojewódzki o TVN – wywiad dla Playboya

Król TVN rzadko udziela wywiadów, dlatego każda rozmowa o nim urasta do rangi wydarzenia. Tak jest w przypadku wywiadu Kuby Wojewódzkiego dla Playboya. Showman ostro rozlicza się ze wszystkimi plotkami i spekulacjami podnosząc ciśnienie znajomym z branży. Małgorzata Rozenek już zapowiedziała pozew.

O ile uderzanie w koleżanki ze stacji wzbudza sporo emocji, o tyle zastanawiające są negatywne słowa Kuby na temat TVN. Gwiazdor skrytykował program Azja Express twierdząc, że trafił na antenę z powodu spadającej oglądalności:

Znam moją dziewczynę prawie cztery lata i nie potrafiłbym wygłosić o niej tylu informacji i diagnoz ile wygłaszają ci, którzy znają ją od czterech odcinków. Nie chce jej bronić, bo jest dorosła i sama sobie da radę. Poza wszystkim nie było mnie tam. Wierzę jej, kiedy mi mówi, że zarówno producentka jak i reżyser obiecywali jej podróżniczy program bez konfliktów i agresji. A wyszedł azjatycki Big Brother. Gdzie w tej opowieści jest historia o ludziach, którzy żyją i podróżują za jednego dolara dziennie? Jest za to opowieść o celebrytach na delegacji, którzy się za jednego dolara nap…. Karykatura formatu. Albo dostosowanie go do potrzeb mentalnych telewizyjnego ludożercy. Spadająca oglądalność wskazuje na to, że przestrzelili

Na pytanie o to, czy Kuba nie boi się, że TVN wyciągnie konsekwencje z mocnego wywiadu dla Playboya, odpowiada:

Wolę być człowiekiem, który głośno przeklina i mówi prawdę niż małym, cichym skur…. Kiedy chronione zwierzę wpieprza chronioną roślinę to nie wiadomo komu przyj…, a komu pomóc

Zgadzacie się z Wojewódzkim? Powinien tak ostro komentować stację-matkę? A może to właśnie dowód na to, że jego pozycja jest bardzo silna?

Zobacz: Szok! Małgorzata Rozenek nie jest jedyną gwiazdą, którą zaatakował Kuba Wojewódzki! Dostało się także Agnieszce Woźniak-Starak! „Miała przed ślubem z Piotrem syndrom dziewczyny, która lubi otaczać się dworem facetów”!

Kuba Wojewódzki uratował instalację na jesiennej ramówce TVN

Kuba Wojewódzki krytykuje TVN w wywiadzie dla Playboya

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN 2015

Wywiad Kuby Wojewódzkiego dla Playboya o TVN


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×