Szukaj

Wszyscy mówią o butach Rafała Trzaskowskiego. Na spotkanie z Andrzejem Dudą wybrał odważny model

Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski

Po ponad dwóch tygodniach od zwycięstwa Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich doszło w końcu do jego spotkania z Rafałem Trzaskowskim. Włodarz Warszawy w Pałacu Prezydenckim pojawił się w dosyć nietypowych butach. Czy tak wypada?

Andrzej Duda tuż po ogłoszeniu jego wygranej w wyborach prezydenckich, oficjalnie zaprosił Rafała Trzaskowskiego wraz z żoną do Pałacu Prezydenckiego. Konkurent prezydenta zaproszenie przyjął, ale jednocześnie oznajmił, że w siedzibie głowy państwa pojawi się w innym dogodnym terminie. Urzędujący prezydent Polski wyraził wielki żal dla tej sytuacji, ponieważ miał nadzieję, że będzie to historyczne wydarzenie.

Prezydent Warszawy zaproponował koniec lipca, jako optymalny termin dla tego wydarzenia. Dlatego dopiero po ponad dwóch tygodniach od dnia wyborów doszło w końcu do spotkania Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Rozpoczęło się ono w czwartek i trwało nieco ponad pół godziny. Nie uczestniczyła w nim ani Pierwsza Dama, ani Małgorzata Trzaskowska.

Prezydent Duda w krótkim podsumowaniu zdradził, w jakiej atmosferze odbyła się ta wizyta i jakie tematy były na niej poruszane.

Rozmawialiśmy o obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. (…) Ale rozmawialiśmy też o wielu sprawach merytorycznych. To była spokojna rozmowa, spokojne spotkanie. Mówiliśmy też o przyszłości Polski, jak byśmy chcieli, by się dalej rozwijała – skomentował wizytę Andrzej Duda.

Internauci jednak bardzo skrupulatnie przyjrzeli się nie tylko tym, o czym rozmawiali prezydenci, ale także stylizacji Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski na spotkanie z Andrzejem Dudą założył nietypowe buty

Od dłuższego czasu wszyscy zainteresowani tym spotkaniem rozmyślali o tym, jakie tematy będą poruszali Duda i włodarz stolicy. Na Krakowskim Przedmieściu na pewno nie brakowało kwestii, które obydwaj chcieli poruszyć. Atmosfera spotkania była luźna i spokojna, a Rafał Trzaskowski zadziwił wszystkich stylizacją.

Na pierwszy rzut oka prezydent Warszawy był bardzo elegancki, jak podczas wszystkich swoich publicznych wystąpień. Uwagę internautów zwróciły jednak jego buty. Z daleka wyglądały, jak zwykłe eleganckie lakierki, jednak na zbliżeniach widać, że Rafał Trzaskowski w Pałacu Prezydenckim pojawił się w Martensach.

Te ciężkie buty są bardzo charakterystyczne dla miłośników nieco ostrzejszych brzmień. Myślicie, że na oficjalnym spotkaniu z Andrzejem Dudą wypadało pojawić się a takim obuwiu?


Buty Rafała Trzaskowskiego

Buty Rafała Trzaskowskiego

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×