Szukaj

Rafał Szatan zrobił Basi fryzurę, gdy zajmowała się synem. Fani pod wrażeniem: „Fajnie wyszło”. Ujmujący widok

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Rafał Szatan z żoną od kilku dni odpoczywają na rajskiej wyspie. Małżonkowie przywitali tam nowy rok. Aktor sam zrobił Basi fryzurę na sylwestra. Jak wyglądała? Co piszą internauci?

Basia Kurdej-Szatan z mężem Rafałem stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Małżonkowie w tym roku spełnili swoje wielkie marzenie o powiększeniu rodziny. Podczas wiosennej kwarantanny aktorka po raz pierwszy pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem. Właśnie wtedy pokazała zdjęcia z rodzinnej sesji ciążowej. Na przyszłych rodziców spłynęła lawina gratulacji. Również po narodzinach syna do sieci bardzo szybko trafiło jego pierwsze zdjęcie.

Aktorska para ku uciesze fanów nie ukrywa wizerunku swojego synka. Dzięki temu ich fani mogą obserwować, jak rośnie i zmienia się mały Henio. Chłopiec ma również starszą siostrę, a cała czwórka w tym roku postanowiła przywitać nowy rok w znacznie cieplejszym klimacie. Tuż po świętach rodzina wybrała się na Zanzibar. Od kilku dni małżonkowie zachwycają zdjęciami i relacjami z upalnej wyspy.

Rafał Szatan zrobił żonie sylwestrową fryzurę

Zanzibar to ostatnio jedna z najchętniej wybieranych przez polskie gwiazdy lokalizacji. Tej zimy zameldowali się tam już: Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim, Iwona Pavlovic, Marcin Mroczek i Natalia Kukulska. Szatanowie razem z dziećmi odpoczywają w najlepsze. Aktorka chętnie pokazuje zdjęcia z rodzinnych wakacji.

Widzieliśmy już, jak świętowali sylwestra na plaży, a teraz możemy podglądać, jak upływa im codzienność na rajskiej wyspie. Okazuje się, że Rafał doskonale sprawdza się… w roli fryzjera. Kurdej-Szatan zdradziła, że to mąż był autorem jej sylwestrowej fryzury.

Podczas gdy aktorka opiekowała się małym Heniem, on zaplatał jej długie warkocze, które po rozpleceniu pozostawiły na pasmach delikatne fale.

A Wam kto robił fryzurę sylwestrową? – napisała dumna małżonka.

Widok Rafała czeszącego swoją żonę rozczulił internautów. W komentarzach nie brakuje ciepłych słów.

  • Mąż na medal.
  • Ale masz dobrze. Fryzura idealna.
  • O masz. Mąż fryzjer i stylista. Marzenie.
  • Fajnie wyszło.

Takich komentarzy pod zdjęciem Basi jest znacznie więcej. Nie można się dziwić, ponieważ każda kobieta chciałaby mieć pod ręką własnego fryzjera, zwłaszcza gdy opiekuje się dzieckiem.


Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan - Sylwester 2020

Barbara Kurdej-Szatan - Sylwester 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×