Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan narzeka na zmęczenie podczas bajkowych wakacji. „To nie jest kac”

Barbara Kurdej-Szatan skarży się na zmęczenie

Barbara Kurdej-Szatan skarży się na zmęczenie

Barbara Kurdej-Szatan publikuje zdjęcia ze słonecznego urlopu. W jednym z postów napisała, że dopadło ją zmęczenie. Co się stało?

Barbara Kurdej-Szatan w tym roku została mamą po raz drugi. Wraz z Rafałem Szatanem powitali na świecie synka, Henia. Aktorka, chociaż nadal jest bardzo aktywna w social mediach, na jakiś czas zrezygnowała m.in. z grania w serialu M jak miłość. W styczniu jednak wraca na plan, o czym poinformowała w jednym z wywiadów.

Basia powiedziała, że z racji tego, że wciąż karmi piersią, dziecko będzie jej towarzyszyć w pracy. Produkcja zapewni jej bardzo komfortowe warunki.

Barbara Kurdej-Szatan skarży się na zmęczenie podczas urlopu

Zanim Kurdej-Szatan ponownie pojawi się na planie, stara się wypełnić sobie jakoś czas. Niedawno zgodziła się porozmawiać z magazynem Viva!. Ujawniła, że gdy była w ciąży, zakaziła się koronawirusem:

W ogóle dla wszystkich ten czas był i jest nadal bardzo trudny. A ja w czasie pandemii byłam w ciąży i przechodziłam COVID-19. To było dla mnie ogromnie stresujące. Na szczęście okazało się, że Henio był bezpieczny. Urodził się całkowicie zdrowy. I wstrzeliliśmy się w ten moment, że Rafał mógł przy mnie być podczas porodu – powiedziała.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Basia niedawno spakowała walizki i wraz z bliskimi wybrała się na wakacje. Polecieli na słoneczny Zanzibar, skąd gwiazda chętnie publikuje zdjęcia. Tak jak wczoraj, gdy przesyłała pozdrowienia swoim fanom wprost z leżaka. Nie miała na sobie ani odrobiny makijażu, była ubrana w koszulkę z napisem „góczi”. Mama Henia w opisie zaznaczyła, że pierwszego dnia 2021 roku czuje się zmęczona:

Jak tam samopoczucie pierwszego dnia 2021 roku ? 😛 ja karmię, więc to nie kac, ale jakiś ogólny tropikalny zmęcz mnie dopadł. Widzicie, czy na mrozie, czy pod palmą, różnie bywa. Ważne, że koszulka Góczi jest !!!

Mimo chwilowego spadku formy Basi udało się stanąć na nogi. Dzień później pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w pięknej scenerii.

Świat jest piękny — napisała Barbara Kurdej-Szatan w opisie.

Trzeba przyznać, że widoki są zachwycające.


Barbara Kurdej-Szatan skarży się na zmęczenie

Barbara Kurdej-Szatan skarży się na zmęczenie

Barbara Kurdej-Szatan - Sylwester 2020

Barbara Kurdej-Szatan - Sylwester 2020

Barbara Kurdej-Szatan - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Barbara Kurdej-Szatan - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×