Gwiazda „Idola” zniewoliła syna Macieja Orłosia! Przystojny Rafał pochwalił się ukochaną. Pielęgnują miłość w tropikach

Maciej Orłoś – syn Rafał ma dziewczynę z Idola

Maciej Orłoś – syn Rafał ma dziewczynę z Idola

Rafał Orłoś jest zajęty. Syn legendy polskiego dziennikarstwa spotyka się z gwiazdą Idola. Para udostępniła wspólne zdjęcia z egzotycznych wakacji. Jaki z nich piękny duet!

Maciej Orłoś był jednym z najbardziej lubianych prezenterów Telewizji Polskiej. Sposób, w jaki prowadził Teleexpress był wyjątkowy i niezwykle charyzmatyczny. Sporym zaskoczeniem dla jego fanów było, gdy w 2016 roku ogłosił, iż rozstaje się ze stacją.

Orłoś po odejściu z TVP został, jak sam się nazwał, dziennikarzem nowych mediów. Obecnie pracuje w Radio Nowy Świat oraz prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych.

Często bywa tak, że dzieci gwiazd idą w ślady rodziców, jednak Rafał Orłoś obrał zupełnie inną ścieżkę. Mimo prób zrezygnował z pracy przed kamerą. Nie odszedł jednak ze świata show-biznesu. Jest stałym bywalcem na warszawskich salonach i niewykluczone, że gdy tylko branżowe imprezy wrócą, będzie pojawiał się na czerwonych dywanach w towarzystwie ślicznej gwiazdy Idola, z którą od jakiegoś czasu się spotyka.

Z kim spotyka się Rafał Orłoś?

Rafał od kilku lat prowadzi własną agencję artystyczną RO Production, która nadzoruje m.in. rozwój kariery Sarsy czy zespołu LemON. Mężczyzna z wykształcenia jest producentem filmowym. Studiował na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Orłoś jest przystojnym mężczyzną, za którym niewątpliwie kobiety wodzą wzrokiem, jednak wszystko wskazuje na to, że jego serce jest już zajęte. W poniedziałkowe popołudnie Patrycja Jewsienia, która w 2017 roku wzięła udział w programie Idol i prawie go wygrała, opublikowała kadr, na którym pozuje z managerem gwiazd.

Na pierwszy rzut oka widać, że są ze sobą w bliskich stosunkach. Maciej czule obejmuje Patrycję i spogląda w dal, a dziewczyna wtula się w jego pierś. Para obecnie przebywa na wakacjach w Egipcie, z którego zasypuje fanów rozkosznymi zdjęciami.

To pierwsze oficjalne zdjęcia pary. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za ich relację i życzyć wielu pięknych chwil.

Kim jest Patrycja Jewsienia?

Patrycję wiele osób kojarzy z programu Idol, w którym oczarowała jury swoim wokalem. Piękny głos i muzykalność podbiły ich serca, a wykonanie utworu z repertuaru Justina Timberlake’a zaskoczyło wszystkich. Wokalistka zajęła 6. miejsce. Mimo przegranej nie odpuszczała i niedługo po tym wzięła udział w programie Szansa na sukces. Za swój występ otrzymała wyróżnienie.

25-latka nadal wiąże swoją przyszłość z muzyką, jednak w międzyczasie rozwija się również w innej dziedzinie. Jewsienia jest stylistką paznokci, a z jej usług korzystają największe polskie gwiazdy – m.in. Reni JusisJulia Wieniawa czy Margaret.


Rafał Orłoś i Patrycja Jewsienia są parą

Rafał Orłoś i Patrycja Jewsienia są parą

Rafał Orłoś i Patrycja Jewsienia są parą

Rafał Orłoś i Patrycja Jewsienia są parą

Rafał Orłoś i Patrycja Jewsienia są parą

Rafał Orłoś i Patrycja Jewsienia są parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×