Szukaj

Była objawieniem „Idola”, dziś dba o manicure największych gwiazd. Wśród jej klientek Wieniawa i Margaret

Manicure Patrycji Jewsieni z Idola

Manicure Patrycji Jewsieni z Idola

Patrycja Jewsienia w Idolu nie miała sobie równych. Teraz zajmuje się paznokciami największych gwiazd polskiego show-biznesu. Co o niej wiemy?

Patrycja Jewsienia do piątej edycji Idola przyjechała z Gdańska. Zachwyciła wtedy jurorów, ale ostatecznie zajęła szóste miejsce. Na stronie programu można było o niej przeczytać:

Ma 21 lat i mieszka w Gdańsku, a wychowała się w Malborku. Studentka III roku rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W weekendy gra koncerty, śpiewa na imprezach i w klubach. To dziadek, który grał na trąbce, zaszczepił w niej miłość do muzyki. W trakcie studiów zaczęła samodzielną pracę nad autorskim repertuarem. Komponuje muzykę i pisze teksty. Gra na ukulele, ale chce się nauczyć gry na fortepianie. Jej życiowy plan „B” to rzeźba, rysunek i malarstwo. Kocha tworzyć i kreować nową rzeczywistość. Rzeźbiąc spędza w szkole noce i dnie.

Czym zajmuje się dzisiaj? Na pewno wykształcenie jej pomaga w zawodzie, który uprawia.

Kim jest Patrycja Jewsienia?

Patrycja Jewsienia pojawiła się w Idolu i oczarowała całe jury. Pięknym głosem i muzykalnością zdobyła ich serca, a wykonaniem hitowego utworu z repertuaru Justina Timberlake’a zaskoczyła wszystkich. Ostatecznie zajęła 6. miejsce, ale to nie jest koniec jej przygód z muzyką. Pojawiła się także w Szansie na sukces, w odcinku z Haliną Frąckowiak. Zaprezentowała utwór Tin Pan Alley. Jury doceniło interpretację i wykonanie piosenki i przyznało jej wyróżnienie.

Jak widać dziewczyna, która ma obecnie 24 lata, nie próżnuje i nie rezygnuje z marzeń o muzyce. W międzyczasie robi karierę w innej dziedzinie, Zajmuje się manicurem, a robi to tak świetnie, że z jej usług korzystają największe polskie gwiazdy, jak Reni Jusis, Patricia Kazadi, Julia Wieniawa czy Margaret, która ostatnio zaszokowała paznokciami. I to właśnie Patrycja stoi za szaloną wizją na dłoniach wokalistki.

Jej artystyczne wykształcenie i znajomość rzeźby niewątpliwie pomaga jej w zawodzie, a to, że ma niesamowitą wrażliwość, już niejednokrotnie udowodniła na scenie.

Na Instagramie Patrycji Jewsieni możemy podziwiać jej prace. Jest tam cała gama inspiracji. Jeśli któraś z was ma wizję nietypowego manicuru, to salon Patrycji jest idealnym adresem. Dola niej nie ma niemożliwych projektów, a im bardziej oryginalny, tym ona szczęśliwsza.

Praca w branży beauty nie oznacza, że Patrycja zrezygnowała z muzyki. Piękna i zdolna wokalistka pracuje nad premierowym materiałem, który planuje wydać w przyszłym roku. Kto wie, może skusi się na duet z jedną ze swoich sławnych klientek? 🙂


Margaret – manicure Patrycji Jewsieni

Margaret – manicure Patrycji Jewsieni

Margaret – manicure Patrycji Jewsieni

Margaret – manicure Patrycji Jewsieni

Julia Wieniawa – manicure Patrycji Jewsieni

Julia Wieniawa – manicure Patrycji Jewsieni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×