Szukaj

Rafał Maślak chwali się nowym domem. Pokazał łazienkę i pokój syna, a jego żona kuchnię. Luksus!

Jak mieszka Rafał Maślak z żoną?

Jak mieszka Rafał Maślak z żoną?

Rafał Maślak niedawno wprowadził się do nowego domu i po kolei odsłania jego nowe wnętrza. Widzieliśmy już piękny salon, a teraz pora na kuchnię, łazienkę i pokój małego Maksymiliana. 

Rafał Maślak od dwóch lat jest szczęśliwym mężem Kamili Nicpoń. Swój ślub urządzili w tajemnicy przed mediami. Dopiero po ceremonii pochwalili się tą radosną nowiną. Pomimo tego, że na przyjęcie zawitała śmietanka polskiego show-biznesu, to nikt do ostatnich chwili nie puścił pary z ust. W tym roku zakochani świętują już 5. rocznicę swojego związku. W ich życiu od tamtej pory sporo się zmieniło.

Zaraz po ślubie podjęli decyzję o tym, że ich rodzina się powiększy. Rok po uroczystości na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Maksymilian od samego początku stał się ulubieńcem wszystkich fanów tej dwójki. Jego rodzice chętnie zamieszczają w social mediach zdjęcia maluszka. Pod każdym postem z jego udziałem pojawia się masa komplementów. Nie można się temu dziwić, bo odziedziczył po rodzicach piękną mieszankę genów. Teraz w życiu byłego Mistera Polski i jego żony przyszła pora na kolejny wielki krok. Pod koniec lata wprowadzili się do swojego nowego domu.

Zdjęcia z nowego domu Rafała Maślaka. Jak mieszka Mister Polski?

Rafał i Kamila wprowadzili się do swojego wymarzonego domu. Jego budowę model nadzorował osobiście. Po wielu miesiącach udało mu się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Pod koniec sierpnia rodzina opuściła swoje stare mieszkanie i cieszy się nowymi wnętrzami. Rafał co jakiś czas pokazuje w social mediach kolejne kadry ze swojego wymarzonego gniazdka. Widzieliśmy już jego salon, w którym znajduje się wygodna sofa w kobaltowym kolorze oraz marmurowe ściany.

Teraz zdecydował się odsłonić kolejne pomieszczenia. Zaskoczył wszystkich zdjęciem wprost spod prysznica. Jednak gwiazdą na tym ujęciu nie są jego umięśnione plecy, a wnętrza. Widzimy, że małżonkowie zdecydowali się na białe, nakrapiane kafelki i armaturę w kolorze miedzianym. Wszystko tutaj idealnie ze sobą współgra i tworzy bardzo spójną całość.

View this post on Instagram

Kiedy pasjonat sztuki patrzy na zdjęcie: Fotografia przedstawiająca pracę pod tytułem „Człowiek w lastryko”. Autor zdjęcia – nieznany. W pozie mężczyzny widać nawiązanie do starożytnych, niegdyś skąpanych w słońcu posągów. Podobnie jak złote elementy wykończenia świetnie korespondujące z pastelową barwą płytek przywodzą na myśl luksus łaźni starożytnego Rzymu. Nietypowy element wykończenia wnętrza kabiny prysznicowej sugeruje wykorzystanie ceramiki będącej nowoczesną wersją popularnego przed kilkoma dekadami lastryko. Jeśli się nie mylę mamy do czynienia z kolekcją Hika od @cersanitpolska. Mężczyzna wydaje się być zamyślony – być może duma nad przemijającym dniem w nowym domu, ewentualnie zastanawia się nad czekającymi go pracami dnia kolejnego. Oko wytrawnego obserwatora zauważy możliwość przewinięcia palcem zdjęć z prawa na lewo. Znajdzie tam równie ujmujące ujęcia niezwykłych przestrzeni z matową podłogą LakeStone niemal identyczną, jak te, po których przechadzali się cesarze. Brak mężczyzny może sugerować udanie się na spoczynek. Praca ciekawa, intrygująca, zachęcająca do refleksji nad tworzeniem przyjaznych dla człowieka przestrzeni. #Cersanit #Hika #Terazzo #OpocznoStyle #LakeStoneOpoczno #Matt #interiordesign #dom #nasznowydom

A post shared by R A F A L M A S L A K (@rafalmaslak) on

Kamila również postanowiła pochwalić się swoim królestwem, czyli kuchnią. Widzimy, że jest bardzo przestronna i urządzona w jasnych kolorach. Znajdują się w niej białe meble i wyspa wykonana z marmuru. Tuż za nią znajduje się spory drewniany stół, przy którym rodzina może wygodnie zjeść posiłek. Przytulności nadaje dębowy parkiet ułożony w jodełkę.

Rafał zdecydował się także zamieścić zdjęcia z pokoju Maksymiliana. Tutaj na szczególną uwagę zasługują ściany, na których widzimy tapetę z różnymi zwierzętami. Nałożono ją także na drzwi, co jak widać na zdjęciach, bardzo podoba się małemu mieszkańcowi tej przestrzeni.

View this post on Instagram

Rozmowa z synem: Maksiu, już tyle razy cię prosiłem – nie trzaskaj drzwiami. To jest zarezerwowane dla mamusi w razie gdyby się zdenerwowała 😉 Ale nie martw się, tata wiedział co robi – futryny nam nie wypadną, bo ich najnormalniej w świecie nie ma w takiej formie, jak w większości domów. My schowaliśmy je w ścianie 👌🏻 Takie mamy czasy synku! I tak, jak dorośniesz będziesz sobie mógł zmienić tapetę albo pomalować cały pokój na inny kolor. Łącznie z drzwiami, bo to właśnie taki model – naklejasz na nie tapetę, plakat albo malujesz na nich co chcesz i czym chcesz. Tylko błagam – nie mazakami i flamastrami 👨‍🎨 Na tworzenie dzieł sztuki masz jeszcze czas, a drzwi i ściany nie są do tego odpowiednim miejscem, nawet jeśli są łatwo zmywalne 🎨 @inter_door #interdoor #inter_door #drzwiznatury

A post shared by R A F A L M A S L A K (@rafalmaslak) on

Wszystkie zdjęcia z nowego domu Rafała i Kamili możecie zobaczyć w naszej galerii.


Rafał Maślak pokój syna

Rafał Maślak pokój syna

Rafał Maślak pokój syna

Rafał Maślak pokój syna

Rafał Maślak pokój syna

Rafał Maślak pokój syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×