Rafał Maserak świętuje urodziny syna zdjęciem z porodówki. Pierwszy raz widzimy świeżo upieczoną mamę

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak świętuje pierwsze urodziny swojego syna. Z tej okazji tancerz pochwalił się niepublikowanymi zdjęciami ze szpitala. Zamieścił też przepiękny opis. 

Rafał Maserak jest jedną z najbardziej znanych twarzy programu Taniec z Gwiazdami. Tancerz od lat trenuje gwiazdy, które pod jego czujnym okiem robią na parkiecie ogromne postępy. Od 2005 roku regularnie pojawia się na małym ekranie, a pod jego opieką swój talent szlifowały: Julia KamińskaAnna MuchaMarcelina Zawadzka, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Kwaśniewska, a w ostatniej edycji Sylwia Lipka. Wielokrotnie znalazł się w finale widowiska, a jego taneczne partnerki sięgały po Kryształową Kulę.

Rafał oprócz sukcesów, które odnosi na parkiecie ma także bardzo udane życie prywatne. Od kilku lat jest związany z piękną prawniczką, Małgorzatą Lis. Zakochani tworzą udaną relację, a kolorowa prasa cały czas donosi o ich ślubie. Jak na razie nie wiadomo, kiedy powiedzą sobie tak, ale pewne jest, że ich uczucie cały czas przybiera na sile. Rok temu doczekali się wspólnego potomka.

Rafał Maserak świętuje pierwsze urodziny synka

Rafał Maserak kilka dni temu świętował swoje 37. urodziny. Tancerz pochwalił się wtedy zdjęciem swojego synka, którego przez dłuższy czas nie pokazywał w social mediach. Pod postem spłynęła na niego nie tylko lawina urodzinowych życzeń, ale także zachwytów związanych z małym Leo.

Dzisiaj to właśnie jego pociecha ma swoje wielkie święto. Dokładnie rok temu chłopiec pojawił się na świecie, o czym Rafał poinformował tuż przed swoim udziałem w ostatniej edycji Tańca z gwiazdami.

Dzisiaj na jego profilu, na którym zgromadził sporą grupę fanów, pojawił się post, w którym zdradził, że chłopiec obchodzi pierwsze urodziny. Pochwalił się przy tym niepublikowanymi wcześniej zdjęciami ze szpitala, na których pozuje razem z ukochaną i synkiem.  Zamieścił też wzruszający opis. To pierwszy raz, kiedy pokazał mamę Leo po porodzie:

Ten rok to najlepszy rok mojego życia! Ten młody człowiek wniósł tyle radości w nasze życie! Nauczył bezgranicznej miłość, jest codziennym dobrym duszkiem, motywacją i powodem do ogromnej dumy! Leo my love  – napisał dumny tata.

Pod postem, którym uczcił urodziny swojej pociechy, natychmiast znalazło się mnóstwo komentarzy. Wszyscy zachwycają się uroczymi zdjęciami i składają roczniakowi najlepsze życzenia. My również się do nich przyłączamy i życzymy mu wszystkiego najlepszego.


Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak z synem Leonardem

Rafał Maserak z synem Leonardem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×