Rafał Maserak skończył 37 lat i pochwalił się pięknym kadrem z synkiem. Leo to już duży chłopak

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak skończył wczoraj 37 lat. Z tej okazji pochwalił się najpiękniejszym prezentem, jaki otrzymał w życiu. Fani ruszyli z życzeniami i komplementami. 

Rafał Maserak jest jedną z największych gwiazd programu Taniec z Gwiazdami. Tancerz od wielu lat trenuje najpopularniejsze gwiazdy, które później pod jego czujnym okiem prezentują swoje umiejętności na parkiecie. Do obsady show dołączył w 2005 roku. Jego partnerkami na parkiecie były między innymi: Ola Kwaśniewska, Małgorzata Formeniak, Julia Kamińska, Anna Mucha, Marcelina Zawadzka, Elżbieta Romanowska, a w ostatniej edycji towarzyszyła mu Sylwia Lipka. Niestety tuż przed finałem wykryto u nich koronawirusa i nie mogli kontynuować swojej przygody z show.

Rafał nie tylko robi karierę w show-biznesie, ale ma bardzo udane życie osobiste. Jego partnerką jest piękna prawniczka Małgorzata Lis, a zakochani od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Kolorowa prasa cały czas donosi o ich ślubie. Jak na razie Rafał nie chce zdradzić kiedy z ukochaną powiedzą sobie tak. Zwieńczeniem ich uczucia jest synek Leonard, który przyszedł na świat w marcu zeszłego roku.

Rafał Maserak obchodził urodziny. Pochwalił się pięknym prezentem

Znany tancerz z powodzeniem prowadzi swój profil na Instagramie. Zgromadził w social mediach sporą grupę fanów, którzy chętnie podglądają, co u niego słychać. Celebryta chętnie chwali się kolejnymi fotografiami, a ostatnio na jego profilu królują fotografie z małym Leo. Widać, że ojcostwo sprawia mu ogromną radość, a każda chwila z synkiem napawa go radością

Rafał Maserak wczoraj obchodził swoje 37. urodziny. Tancerz z tej okazji postanowił podzielić się najnowszym kadrem ze swoją pociechą. Leonard ma już 11 miesięcy i jest bardzo dużym chłopcem. Rafał pierwszy raz pokazał twarz swojego synka, wcześniej unikał takich kadrów.

Dziś są moje urodziny a na 1 zdjęciu mój największy prezent na całe życie mój synek. Odkąd zostałem tatą patrzę zupełnie inaczej na wszystko co się dzieje dookoła i kiedyś życzenia zdrowia były dla mnie trochę abstrakcyjne a teraz wiem, ze to najważniejsze! 

Fani od razu ruszyli z komplementami. Pod postem znalazły się oczywiście nie tylko życzenia dla tancerza, ale także wiele komplementów pod adresem uroczego Leo.

  • Wszystkiego najlepszego.
  • Dużo zdrówka i wszystkiego dobrego.
  • Jaki Twój synek jest już duży.
  • Wszystkiego najlepszego, synek to rzeczywiście najpiękniejszy prezent.

Trzeba przyznać, że czas bardzo szybko płynie. Rafał dopiero co pochwalił się w social mediach pierwszym zdjęciem syna, a już za kilka tygodni chłopiec będzie świętował swoje pierwsze urodziny.

 


Rafał Maserak z synem Leonardem

Rafał Maserak z synem Leonardem

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Tak wygląda syn Rafała Maseraka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×