Tego nie dało się uniknąć. Temat narodzin dziecka Krzysztofa Ibisza w „TzG”. Tak zmieszanego jeszcze go nie widzieliśmy

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Taniec z Gwiazdami 13. W 4. odcinku Rafał Maserak pogratulował Krzysztofowi Ibiszowi tego, że został ojcem. Jak zareagował prezenter?

Właśnie toczy się 13 edycja Tańca z Gwiazdami. W 4. odcinku jak zawsze nie brakowało emocji. Najbardziej jednak zaskoczył Rafał Maserak, który publicznie pogratulował Krzysztofowi Ibiszowi tego, że został ojcem. Jak zareagował prezenter?

Rafał Maserak pogratulował Krzysztofowi Ibiszowi narodzin dziecka

Krzysztof Ibisz jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd Polsatu. Fani z chęcią obserwują jego życie osobiste. Niedawno zaskoczył ich nieco, bo w ubiegłym roku po raz trzeci się ożenił. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska, którą niektórzy mogą kojarzyć z udziału w show TVN Top Model. Prezenter oświadczał się jej aż trzy razy, zanim modelka powiedziała tak.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – mówił o żonie w programie Izabeli Janachowskiej Krzysztof.

Kilka miesięcy temu szczęśliwy Ibisz ogłosił na Instagramie, że zostaną rodzicami, a wczoraj portale ogłosiły, że małżonkowie zostali rodzicami.

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem – zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze – zdradził informator Pomponika.

Sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze wieści, ale zrobił to za nich Maserak w Tańcu z gwiazdami… Tancerz i Natalia Janoszek w poniedziałek zaprezentowali walca angielskiego. Otrzymali za niego 34 punkty, a podczas rozmowy, po występie Rafał powiedział:

Pogratulujmy Krzysiowi, wczoraj został ojcem. Gratulacje dla Joanny – powiedział.

Ibisz nieco się zmieszał, szybko podziękował i zmienił temat. Nie zaprzeczył jednak, co uznajemy za potwierdzenie radosnych wieści. Do tego produkcja i koledzy z planu zrobili mu niesamowitą niespodziankę i przygotowali prezent.

 

Pozostaje poczekać na pierwsze zdjęcia malucha i informacje o płci i imieniu 3 potomka Krzysztofa.


Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz - 1. rocznica ślubu

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz - 1. rocznica ślubu

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×