Rafał Królikowski wzruszającym zdjęciem uczcił pierwszą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego: „Tęsknię”. Internauci są poruszeni

Paweł Królikowski i Rafał Królikowski

Paweł Królikowski i Rafał Królikowski

Rafał Królikowski na Instagramie dodał archiwalne zdjęcie. W ten sposób uczcił pierwszą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego. Internauci są poruszeni.

Paweł Królikowski grał w wielu filmach i serialach, sympatię widzów przyniosła mu rola w Ranczu. Wcielał się w Kusego, męża Lucy, Amerykanki, która przyjechała do wsi Wilkowyje. Produkcję wyświetlano niemal przez dekadę, a premierowe odcinki śledziło średnio 3 miliony widzów. Ostatni klaps na planie padł w 2016 roku. Od tego momentu fani produkcji mieli nadzieję na jej kontynuację.

W 2018 roku zaczęły się pojawiać informacje o tym, że powstanie pełnometrażowy film. Miał on opowiadać losy bohaterów Rancza. Prace były na bardzo zaawansowanym etapie. Aktorzy dostali wstępny harmonogram prac. Chociaż wydawało się, że nagrania ruszą lada moment, tak się nie stało.

27 lutego 2020 roku zmarł Paweł Królikowski. Gdy te smutne wieści stały się faktem, zrezygnowano z kontynuacji Rancza:

W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze — stwierdził Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onetem.

Rafał Królikowski uczcił pierwszą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego

W sobotę przypadła pierwsza rocznica śmierci Królikowskiego. Pamięć o aktorze postanowił upamiętnić jego brat, Rafał. Na Instagramie opublikował archiwalne zdjęcie z dzieciństwa, do którego pozował w towarzystwie serialowego Kusego. Panowie uśmiechali się do obiektywu aparatu, mieli na sobie niemal identyczne stroje. Rafał dodał krótki opis, w którym podkreśla, jak bardzo tęskni za bratem:

Minął już rok bez Ciebie. Tęsknię.

Wpis poruszył internautów. Podkreślają, że bardzo im brakuje Pawła, a także przesyłają słowa pocieszenia dla Rafała i całej rodziny Królikowskich:

  • Tak bardzo brakuje Pana Pawła. Przesyłam ciepłe myśli. Niech Pan się trzyma.
  • To dla mnie takie nieprawdopodobne, że wciąż nie wykasowała numeru telefonu do Pawła, nie potrafię. Uściski.
  • Pan Paweł Królikowski to był wspaniały człowiek, wspaniały aktor. Bardzo mi go brakuje. Dużo siły dla Was.

Paweł Królikowski miał 58 lat.


Rafał Królikowski i Paweł Królikowski na archiwalnym zdjęciu

Rafał Królikowski i Paweł Królikowski na archiwalnym zdjęciu

Rafał Królikowski – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Rafał Królikowski – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Rafał Królikowski – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Rafał Królikowski – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×