Robert Lewandowski upodobnił się do Quebonafide. Na wspólnym zdjęciu wyglądają jak bracia

Quebonafide spotkał się z Lewandowskimi

Quebonafide spotkał się z Lewandowskimi

Quebonafide na Instagramie opublikował nowe zdjęcia. Towarzyszą mu Ania i Robert Lewandowscy. Jak wyglądają i gdzie się spotkali? 

Quebonafide niemal dwa lata temu zniknął z polskiej sceny muzycznej. Po śmierci Maca Millera przestał publikować posty w social mediach, bardzo rzadko grywał koncerty.

Niespodziewanie wrócił do aktywności w sieci. Na swoim Instagramie nie tylko pokazał zdjęcie spektakularnej metamorfozy, ale także zapowiedział płytę. By zachęcić fanów do kupowania i nieco podkręcić atmosferę oczekiwania, opublikował już dwie piosenki. W jednej rapuje na temat swojej miłości, w drugiej stworzył duet z Natalią Szroeder.

Quebonafide na zdjęciach z Anną i Robertem Lewandowskimi. Jak wyglądają?

Zanim nastąpi premiera krążka, raper wrócił do aktywności w internecie. Publikuje nie tylko zdjęcia z ukochaną, ale także ze znanymi osobami. Pokazał selfie m.in. z Michałem Szpakiem, Darią Zwiałow, Julią Wieniawą oraz Mrozem. Fani sugerują, że to nie dzieło przypadku i wkrótce usłyszymy Quebo w duecie ze wspomnianymi muzykami.

Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji

Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji

Po kolejne zdjęcia wybrał się aż do Monachium. Tam spotkał się m.in. z Anną Lewandowską i jej mężem Robertem. Czyżby i z nimi planował współpracę? Nie jest tajemnicą, że Lewandowski wspiera branże muzyczną, na swoim koncie ma współpracę z Donatanem.

Czy teraz dołączy do niego Quebonafide? Wydaje się, że nie tym razem. Sądząc po zdjęciach, raper wybrał się na wczorajszy mecz Bayernu Monachium, gdzie spotkał kibicującą mężowi Anię. Tego samego dnia miał okazję porozmawiać z Robertem, z którym zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie.

Wydaje się, że muzyk zainspirował piłkarza do chwilowej zmiany wizerunku, ponieważ na potrzeby zdjęcia zdecydował się włożyć okulary. Wyglądali niemal jak bracia.

Quebonafide i Robert Lewandowski

Quebonafide i Robert Lewandowski. Wyglądają niemal jak bracia. Sieć oszalała.

Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas Quebo.

Zobacz także: Quebonafide i Natalia Szroeder na weselu. Nagranie ich wspólnego tańca jest hitem! [WIDEO]

 


Quebonafide i Anna Lewandowska

Quebonafide i Anna Lewandowska

Quebonafide i Robert Lewandowski

Quebonafide i Robert Lewandowski

Quebonafide na weselu

Quebonafide na weselu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×