Szukaj

Michał Szpak zmienił menadżera i wziął się za hip-hop! Quebonafide pod wrażeniem

Quebonafide, Michał Szpak

Quebonafide, Michał Szpak

Quebonafide po długiej przerwie uaktywnił się na Instagramie. Tam pokazał zdjęcia ze słynnymi polskimi artystami, między innymi z Michałem Szpakiem. Co szykują?

Quebonafide, po śmierci Maca Millera, bardzo ograniczył aktywność w social mediach, nie udzielał się publicznie i jedynie co jakiś czas grywał koncerty. Wiadomo, że bardzo przeżył śmierć idola, ale ostatnio znowu się uaktywnił. Nagrywa obecnie nową płytę, z której możemy posłuchać już pierwszego utworu zatytułowanego Jesień, który stworzył w duecie z Natalią Szroeder.

Nie tylko jednak dziewczyna rapera będzie gościć na nowym albumie. Pojawić się ma na nim także Michał Szpak.

Michał Szpak w duecie z Quebonafide?

Quebonafide nagrał album, którego tytuł to Romantic Psycho, który stał się hitem, zanim na dobre ujrzał światło dzienne.

7 lutego, raper niespodziewanie wypuścił tytułowy singiel. W niespełna jeden dzień, utwór z gościnnym udziałem Taco Hemingwaya pokonał w najważniejszych notowaniach piosenki Maty, Eminema czy Nicki Minaj.

10 lutego Quebo udostępnił kolejny utwór – Jesień, w którym u jego boku pojawiła się Natalia Szroeder, z którą prywatnie jest w związku. W klipie artysta zaskoczył całkowicie odmienionym wizerunkiem, nawiązał do czasów, gdy jeszcze nie był popularny.

Nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale seria zdjęć ze znanymi osobami na Instastory rapera raczej nie jest dziełem przypadku. Quebonafide pozował na Instagramie między innymi z Michałem Szpakiem, Darią Zawiałow, Julią Wieniawą oraz Mrozem. Czy to właśnie ich usłyszymy w kolejnych singlach z nowej płyty? Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższym czasie, a takie duety byłyby czymś nowym na polskim rynku muzycznym. Jednak, kto jak nie Quebo mógłby to zrobić?

Michał Szpak w styczniu oznajmił, że szuka nowego menadżera i intensywnie pracuje nad materiałem na nową płytę. Czyżby zabrał się za hip-hop? Nie wykluczone, że w swoich artystycznych poszukiwaniach zabrnął aż tak daleko. Czekamy na efekty współpracy z Quebonafide.

Zobacz także: Natalia Szroeder zmieniła fryzurę. W krótkich włosach z grzywką prawie jej nie poznaliśmy


Quebonafide - nowa płyta

Quebonafide - nowa płyta

Quebonafide i Mrozu

Quebonafide i Mrozu

Quebonafide i Taco Hemingway - Instagram

Quebonafide i Taco Hemingway - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×