Szukaj

Quebonafide pokazał się w nowej fryzurze. Grzecznie zaczesana czupryna sprawia, że trudno go poznać

Quebonafide nowa fryzura

Quebonafide nowa fryzura

Quebonafide lubi zaskakiwać zmianami wizerunku. Właśnie pokazał się w grzecznie zaczesanej czuprynie. Jak wygląda?

Quebonafide przez pewien czas trzymał się z dala od show-biznesu. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie nie pojawiały się nowe posty, dostęp do prywatnego konta miało jedynie wąskie grono osób. Raper na początku ubiegłego roku przerwał milczenie. Wydał płytę, z której utwory pojawiły się na YouTube. Każdy z nich przekroczył po milion wyświetleń.

Zaskoczył nie tylko tym, że wydaje nowy krążek, ale także bardzo grzecznym wizerunkiem, który utrzymywał przez kolejne tygodnie. W kwietniu 2020 roku przyznał się do tego, że wcale nie usunął tatuaży, a cała akcja okazała się formą promocji płyty, połączoną z kampanią reklamową, z której zyski raper w pełni przeznaczył na cele charytatywne. Wydał na to aż milion złotych.

Raper nie wypowiada się zbyt często w social mediach, raczej przekazuje treści w swoich utworach, ale kiedy rozpoczął się Strajk Kobiet, napisał na Instagramie:

Drogie Panie! Jesteście wspaniałe i silne. (…) Nikt nie ma prawa Was ubezwłasnowalniać i upadlać. Dobrze, że tak duża część zdaje sobie z tego sprawę.

Jest znany nie tylko ze swojej twórczości, ale także ze związku ze śliczną Natalią Szroeder, a także barwnego wizerunku. Właśnie pokazał się w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Quebonafide w nowej fryzurze

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że pod fasadą twardziela, kryje się wyjątkowo wrażliwy człowiek. Romantyzm rapera najczęściej objawia się w towarzystwie ukochanej Natalii Szroeder, a głębokie przemyślenia i obserwacje świata mają odzwierciedlenie w tekstach artysty.

Tatuaże, kolorowe włosy – to dosyć szokujący wizerunek, dlatego tak bardzo Quebo zadziwił, kiedy zrobił swoją ubiegłoroczną akcję z metamorfozą, o której szerzej pisaliśmy tutaj. Po udanym posunięciu marketingowym powrócił do dawnego wizerunku. Jednak w piątek pokazał się w zupełnie innej fryzurze. W grzecznie zaczesanej czuprynie wygląda zupełnie inaczej. Do tego zarost na twarzy. Trudno go rozpoznać. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Quebonafide w długich włosach

Quebonafide w długich włosach

Michał Wiśniewski i Quebonafide we wspólnym projekcie

Michał Wiśniewski i Quebonafide we wspólnym projekcie

Natalia Szroeder i Quebonafide w Dubaju

Natalia Szroeder i Quebonafide w Dubaju

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×