Szukaj

Quebonfide wrzucił zdjęcie z Natalią Szroeder. Jest romantycznie jak w „Romeo i Julii”

Natalia Szroeder i Quebonfide

Natalia Szroeder i Quebonfide

Quebonafide i Natalia Szroeder dzielą się z internautami zdjęciami z zagranicznych wakacji. W niedzielny wieczór raper wrzucił do sieci bardzo romantyczny kadr.  

Przez blisko dwa lata Quebonafide stronił od show-biznesu. Nie publikował nowych piosenek, nie pokazywał żadnych zdjęć na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Stworzył jednak konto, do którego dostęp miało jedynie wąskie grono osób. Raper otworzył je na jeden dzień i w tym czasie zyskał kilkadziesiąt tysięcy followersów.

Wśród wielu postów nie brakuje ujęć ze wspólnych podróży rapera z Natalią Szroeder. Para spotyka się od dłuższego czasu. Chociaż znaleźli się tacy, którzy myśleli, że ich związek szybko się rozpadnie, zakochani podchodzą do niego bardzo poważnie. Dowodem mogą być słowa piosenkarki, która w jednym z wywiadów przekonywała:

No słuchaj, no wydaje mi się, że ktoś jak tak długo jest razem… Ja nie myślę nigdy krótkodystansowo o związkach. Ja jak się z kimś zwiążę, to tylko myśląc, że to tylko miłość na wieki. Jestem bardzo romantyczna – mówiła w programie W łóżku z Oskarem.

Quebonafide i Natalia Szroeder: romantyczne zdjęcie z wakacji

Quebo i Natalię łączy nie tylko miłość do muzyki, ale także do podróży. Chociaż nie znajdziemy mnóstwa zdjęć z ich wspólnych wyjazdów, od niedawna pojawiają się w sieci perełki, które są sygnałem, że para znów ruszyła w świat.

Piosenkarka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w bikini na jednej z plaż. Tło stanowią wysokie budynki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w którym internauci zachwycają się jej szczupłą sylwetką, życzą przyjemnego wypoczynku. W tym samym czasie raper udostępnił wpis, w którym przesyła fanom pozdrowienia z Dubaju. Przy okazji ujawnił więc dokąd wybrali się z ukochaną.

Quebonafide i Natalia Szroeder odpoczywają w Dubaju

Quebonafide i Natalia Szroeder odpoczywają w Dubaju

W niedzielny wieczór Quebo dorzucił do puli kolejne zdjęcie. Tym razem jest nieco bardziej romantycznie. Muzyk nie jest sam — pozuje z Natalią. Piosenkarka stoi na balkonie, przygląda się widokom za oknem. Widać duży basen, a także mnóstwo innych budynków. Jest też tam jej ukochany, który oznaczył się na zdjęciu. W podpisie nawiązał do Romea i Julii, odnosząc się do słynnej sceny na balkonie szekspirowskiej powieści.

Romantyczne, prawda?


Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder na wakacjach

Natalia Szroeder na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×