Szukaj

Natalia Szroeder wrzuciła zdjęcie z wakacji z Quebonafide. „Nie znienawidźcie mnie proszę”. Jak tam musi być gorąco

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder wrzuciła na Instagram zdjęcia z wakacji z Quebonafide. Jest bardzo gorąco, a ona wygląda przepięknie. Jak komentują fani?

Natalia Szroder i Quebonafide już zasłynęli z tego, że kochają podróże. Zarówno te bardziej, jak i mniej egzotyczne. Nie znajdziemy jakiejś ogromnej masy fotek z ich wspólnych wypadów, ale pojawiają się perełki, które są sygnałem dla fanów, że muzyczna para znowu wyruszyła w świat.

Na profilu instagramowym wokalistki właśnie pokazała się fotografia z kolejnych wakacji.

Natalia Szroeder i Quebonafide na wakacjach

Natalia Szroeder to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd muzyki młodego pokolenia. Jej niesamowity głos doceniła nie tylko polska, ale również zagraniczna publiczność. Wiele światowych mediów rozpisywało się o jej talencie po kapitalnym wykonaniu coveru przeboju Whitney Houston. Dziewczyna stroni od bywania na branżowych imprezach i nie słynie z tego, żeby zabiegać o zainteresowanie ze strony mediów. Kolorowa prasa rozpisuje się jedynie o jej talencie lub związku z raperem Quebonafide. Pozornie niedopasowani stworzyli trwały związek, a nawet nagrali razem piosenkę.

We wrześniu wybrali się razem do Egiptu, żeby przedłużyć lato. Teraz również wygrzewają się w jakimś pięknym miejscu. Zagadkę, gdzie pozostawimy wam, bo para nie zdradza destynacji. Patrząc na fotografię, na której pozuje zjawiskowa jak zawsze Natalia, można zauważyć wysokie budynki, które stanowią tło dla plażowego ujęcia.

Nie znienawidźcie mnie proszę – napisała Natalia.

Do czego możemy odnieść jej opis? Może chce dać do zrozumienia, że chciałby, żeby wszyscy mogli teraz uciec z covidiwej rzeczywistości do jakiego raju? Tego nie zgadniemy, ale pewne jest, że pod postem pojawiło się niemało komplementów i zapewnień, że nikt nie ma zamiaru jej nienawidzić za to, że właśnie odpoczywa.

  • A czemu mielibyśmy hejtować tak piękną i utalentowaną artystke?
  • Spoko, nie zamierzałem.
  • Ja też tego nie zrobię. Pięknie śpiewasz i masz to coś… Aurę wokół siebie aby przyciągać nie tylko wtedy gdy śpiewasz. Dobrych wakacji dla Ciebie
  • Ale ładna!  Miłego i bezpiecznego wypoczynku.
  • hard to do 😅 gdzie to?
  • Najpiękniejsza nasza. Cudownych wakacji i wracaj bezpiecznie.

Nie ma co się czarować, Natalia wygląda przecudownie, a takich wakacji to można pozazdrościć.


Natalia Szroeder na wakacjach

Natalia Szroeder na wakacjach

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder w Egipcie

Natalia Szroeder w Egipcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×