Wypadek w „Pytaniu na śniadanie”. Łukasz Nowicki nie miał szansy zareagować. Na oczach widzów mogło dojść do trgedii

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Tomasz Wolny postanowił improwizować w Pytaniu na śniadanie, przez co mocno uderzył Łukasza Nowickiego w twarz. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Wszystko na oczach widzów.

Pytanie na śniadanie od lat przyciąga widzów przed telewizory. Program ma już ugruntowaną pozycję w ramówce Telewizji Polskiej i jest flagowym formatem Dwójki. Cieszy się sporą oglądalnością. Od miesięcy jest najchętniej wybierany w porannym paśmie. Na zmianę prowadzi go kilka par prezenterów, które przedstawiają najnowsze informacje z kraju i ze świata, ale także zapraszają do studia ciekawych gości.

Gospodarze śniadaniówki mają bardzo trudne zadanie, ponieważ Pytanie na śniadanie nadawane jest na żywo, a jak wiadomo – w takich momentach trzeba się jeszcze bardziej pilnować. Nie ma już miejsca na montaż i poprawki, dlatego do wejścia na wizję muszą być perfekcyjnie przygotowani. Czasami jednak pomimo usilnych starań nie wszystko idzie zgodnie z planem, a spontaniczność potrafi spłatać figla nawet tym najbardziej doświadczonym dziennikarzom. Tak też było dzisiaj w przypadku Tomasza Wolnego i Łukasza Nowickiego.

Wypadek w Pytaniu na śniadanie. Co Tomasz Wolny zrobił na antenie?

W Pytaniu na śniadanie na przestrzeni lat byliśmy już świadkami kilku naprawdę głośnych, a nawet groźnie wyglądających wpadek. Jedną z nich była wizyta iluzjonisty, który przebił gwoździem dłoń Marzeny Rogalskiej. W piątkowym wydaniu programu również doszło do bardzo nieciekawie wyglądającej sytuacji, a wszystko wydarzyło się na oczach widzów.

Łukasz Nowicki i Tomasz Wolny rozmawiali o metamorfozach amantów polskiego i zagranicznego kina, a Tomek, chcąc zdążyć na kanapę przed wejściem na antenę i rozpoczęciem rozmowy z gośćmi, postanowił przeskoczyć oparcie i przy okazji przypadkowo uderzył w twarz Łukasza Nowickiego. Zrobił to w okolicy oka, co wyglądało bardzo niebezpiecznie. Panowie próbowali obrócić wszystko w żart:

  • Tu jest miejsce tylko dla jednego prowadzącego! – powiedział Tomek.
  • Tomek Wolny kiedyś dostał strzała od Idy. I właśnie się zemścił i uderzył mnie w oko. Dziękuję! – dodał Łukasz.

Na szczęście obyło się jedynie na strachu, ale cała sytuacja w pierwszym momencie wyglądała na tyle źle, że goście wstrzymali oddech. Wszytko zobaczycie w naszej galerii.


Wpadka Wolnego i Nowickiego w Pytaniu na śniadanie

Wpadka Wolnego i Nowickiego w Pytaniu na śniadanie

Wpadka Wolnego i Nowickiego w Pytaniu na śniadanie

Wpadka Wolnego i Nowickiego w Pytaniu na śniadanie

Wpadka Wolnego i Nowickiego w Pytaniu na śniadanie

Wpadka Wolnego i Nowickiego w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×