Paulla zdemaskowała „PnŚ”?! Program jednak nie jest nadawany na żywo? Jej zdjęcie rzuca nowe światło na produkcję formatu

Katarzyna Cichopek, Robert El Gendy i Paulla

Katarzyna Cichopek, Robert El Gendy i Paulla

Czy Pytanie na śniadanie nie jest kręcone na żywo? Nowe światło na produkcję dała Paulla. Piosenkarka niechcący uchyliła rąbka tajemnicy...

Telewizje śniadaniowe to stały element życia milionów Polaków. Wielu z nas pokochało zwłaszcza programy emitowane przez TVN i TVP. Od 2002 roku widzowie stacji TVP2 mogą oglądać Pytanie na śniadanie. Program jest prowadzony przez kilka par prowadzących. Wśród nich są: Izabella KrzanTomasz KammelIda Nowakowska Tomasz Wolny (lub Łukasz Nowicki), Małgorzata Tomaszewska Aleksander SikoraKatarzyna Cichopek Maciej KurzajewskiMałgorzata OpczowskaŁęskaRobert El Gendy.

Sympatycy formatu mogą liczyć na sporą dawkę nowych informacji ze świata i kraju. W studiu nagrań pojawiają się ciekawi goście oraz eksperci, którzy dyskutują na dane tematy. Wielu widzów od początku emisji „PnŚ” myśli, że program jest nadawany na żywo. Czy rzeczywiście tak jest? Nowe spojrzenie na tę sprawę dał nam internetowy wpis opublikowany przez wokalistkę Paullę.

Paulla demaskuje „PnŚ”. Czy program jest nadawany na żywo?

1 stycznia wyemitowano program „PnŚ”, w którym Katarzyna Cichopek i Robert El Gendy pytali swoich gości o to, w jaki sposób spędzali sylwestra i jakie mają plany na nowy rok. Niespodziewanie zdjęcie z tego programu dodała na Instagramie Paulla. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dodała je ona już dzień wcześniej… Fotkę podpisała w następujący sposób:

Misiaki Moje Kochane. Obojętnie w jaki sposób spędzicie dziś Sylwestra (a pamiętajcie, że każdy sposób jest dobry!!!) życzę Wam udanego wieczoru. Niech będzie miły i pozytywny!!! Czy to na „białej sali”, domówce czy na balu. Niczego nie żałujcie co było w tym roku. Wszystko jest po coś!!! Odpuście dziś, pomyślcie o sobie z miłością i pozytywnie. Wypiję dziś za Wasze zdrowie, a Wy wypijcie za moje. Czy to bąbelki czy kropelki albo ziółka… nie ważne!!! Wypijmy dziś za błędy, za marzenia, za rozczarowania, za radości i smutki!!!

Po czym dodała na zakończenie wpisu:

Wypijmy dziś za nasze życie z takim spokojem w sercu i wdzięcznością za to, co mamy!!! Jeśli jutro będziecie na siłach to zapraszam do oglądania @pytanienasniadanie będę tam gościem.

Wpis pokazał czytelnikom jedno. Scena z udziałem Paulli musiała zostać nagrana wcześniej! Czy w takim razie „PnŚ” nie jest emitowane na żywo…?

Dziennikarze tabloidu Fakt zapytali TVP o to, w jaki sposób odbywa się produkcja sztandarowego formatu TVP2. Stacja odpowiedziała gazecie:

Zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką telewizyjną, niektóre rozmowy do programów „na żywo” są sporadycznie nagrywane wcześniej. Wynika to najczęściej z powodów logistycznych.

Głos w sprawie zabrała też producentka „PnŚ” Aleksandra Zawłocka. Wyjaśniła, że tylko niektóre fragmenty odcinka nagrano wcześniej. Miało to związek z tym, że niektórzy z zaproszonych gości nie mogli się pojawić w studiu 1 stycznia m.in. przez zaplanowane wyjazdy. Przyjmujecie takie wytłumaczenie?


Paulla w

Paulla w "Pytaniu na śniadanie"

Ujęcie z noworocznego odcinka

Ujęcie z noworocznego odcinka "Pytania na śniadanie"

Ujęcie z noworocznego odcinka

Ujęcie z noworocznego odcinka "Pytania na śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×