Wirtualna Polska

Psycholog ocenia zachowanie Hakiela i Kurzajewskiego na komunii. Nie pozostawia złudzeń, co do relacji w patchworkowej rodzinie

Psycholog ocenia zachowanie Hakiela i Kurzajewskiego na komunii. Nie pozostawia złudzeń, co do relacji w patchworkowej rodzinie

Marcin Hakiel i Maciej Kurzajewski

Marcin Hakiel na komunii córeczki spotkał się z nowym partnerem swojej byłej żony. Jak psycholożka oceniła zachowanie tancerza i Macieja Kurzajewskiego?  Nie pozostawiła złudzeń. 

Wirtualna Polska

Marcin Hakiel w niedzielę 21 maja wspólnie z bliskimi pojawił się na komunii swojej córeczki Helenki. Oczywiście była tam też obecna Kasia Cichopek i jej goście. Byli małżonkowie pojawili się w kościele, ale wiadomo, że przyjęcia urządzili już oddzielne.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdecydowaliśmy, że opieka naprzemienna będzie dla nas lepsza, bo my się już praktycznie nie widujemy. Wymiana następuje u nas w szkole; mamy tak, że tydzień każdego rodzica kończy się i zaczyna w szkole. Uważam, że to jest najzdrowsze, bo po co sobie dorzucać emocji? I tak czasem musimy się widywać na wywiadówkach, czy np. niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno – wyjaśnił Marcin w wywiadzie dla Wprost.

Przed kościołem oczywiście nie zabrakło paparazzi. Zrobili oni patchworkowej rodzinie sporo zdjęć w tym ważnym dla nich dniu.

W kościele nie zabrakło nie tylko byłych małżonków, ale też ich nowych partnerów. Psycholog oceniła całą sytuację.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Psycholog ocenia zachowanie Hakiela i Kurzajewskiego na komunii

Marcin Hakiel pojawił się na komunii córeczki u boku swojej nowej partnerki Dominiki. Kasi towarzyszył natomiast jej ukochany, Maciej Kurzajewski. Sytuacja mogła być dla wszystkich nieco niezręczna, ale psycholog nie ma wątpliwości, że zachowanie tancerza i dziennikarza wobec siebie było bardzo poprawne.

Widzimy, że dorośli potrafią się zachować w sposób godny, spokojny, elegancki. Nie zrobiono przy dziecku żadnej afery. Wyszło zupełnie naturalnie i dystyngowanie. I tak właśnie życzę, żeby im się układało zawsze – ocenia psycholożka Katarzyna Miller dla Faktu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czy jej zdaniem Marcin Hakiel mógł czuć się niezręcznie podczas spotkania z Maciejem Kurzajewskim?

Niekoniecznie.  Jeśli ma się przepracowane rozstanie, jest to (pojednawcze gesty) po prostu zwykła uprzejmość między dwojgiem dorosłych ludzi. Jeśli natomiast rany nie do końca się zabliźniły, to zrobienie takiego gestu na pewno jest dobrą drogą do tego, by kolejny gest był jeszcze łatwiejszy. I żeby koleżeństwo i dobra wola się utrwalały. Oni (Hakiel i Cichopek – przyp. red.) nie mogą przecież do końca się rozstać, bo mają przecież dzieci. Tym pokazali, że są ludźmi na poziomie i dobrymi rodzicami – przekazała Katarzyna Miller w rozmowie z Faktem.

Wirtualna Polska

Co Marcin Hakiel kupił córce na komunię?

Marcin Hakiel po tym, jak jego córka spędziła czas ze swoją mamą i jej bliskimi, zabrał Helenkę do swojego mieszkania, gdzie czekało na nią kolejne przyjęcie, a także piękny i kosztowny prezent. Dziewczynka dostała rower, który miał kosztować aż 3 tys. złotych. 

Po kilku godzinach po dzieci przyjechał Marcin Hakiel. Nie wchodził do mieszkania Kasi. Zaczekał na Helenę i Adama przed blokiem. W mieszkaniu tancerza czekało na nich drugie przyjęcie. Dziewczynka dostała tam piękny damski rower z koszyczkiem. Taki pojazd kosztuje aż 3 tysiące złotych!Helenka od razu chciała przetestować rower, więc razem z tatą i jego nową partnerką, Dominiką, wyszli na spacer – czytamy w Super Expressie.


Kasia Cichopek z córką, Maciej Kurzajewski - komunia Helenki Hakiel fot. AFEos

Kasia Cichopek z córką, Maciej Kurzajewski - komunia Helenki Hakiel fot. AFEos

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - komunia Helenki Hakiel fot. AFEos

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - komunia Helenki Hakiel fot. AFEos

Maciej Kurzajewski - komunia Helenki Hakiel fot. AFEos

Maciej Kurzajewski - komunia Helenki Hakiel fot. AFEos

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  To dziecko ma ojca i dziadzia

 • GośćJA pisze:

  Nie przepadam za Cichopek, ale wyglądala pięknie. Widać że kwitnie i jest szczęśliwa w nowym związku, szkóda tylko że kosztem dzieci i Hakiela, bo on ewidentnie nie pogodził się z rozstaniem co widać na zdjęciach…

  • Gościela pisze:

   Żeby nie okazał się drugą Smaszcz.Ona też nie może się pogodzić z rozstaniem i wygaduje różne farmazony na lewo i prawo.Hakiel też pomału zaczyna się otwierać.Tylko żeby go nie zawiało jak przy otwarty oknie.

  • Gość pisze:

   Żal mi dziec,kuzajewski ,wstydź się stary pryku .

  • Medycyna estetyczna pisze:

   Ale to wszystko medycyna estetyczna, diety i ćwiczenia.
   Ona jest twarzą Clinici Panka z Warszawy. Wciąż ją reklamuje i na pewno przez to ma darmowe, lub zniżkowe zabiegi.
   Regularny laser, inne zabiegi, masaże i.t.d.
   Do tego „kwitnie”, bo jest znowu „gwiazdą” jakiejś stacji, bardzo dużo zarabia i to ją nakręca.
   To nie tylko nowy związek, który pewnie już troszkę „zachodzi kurzem” i powszednieje.
   Przy takich zabiegach każda kobieta w tym wieku wyglądałaby na promienną i szczęśliwą.

  • GośćAniunia pisze:

   Ciągle nazywanie jej zdrobniale dodało jej piorek

  • Gość15 pisze:

   Ty też jesteś piękna może.ale nikt rozumny.nie uzna że karzeł jest piękny

 • Gośćabcdef5 pisze:

  Żenada ,wielka gwiazda cycki na wieszchu w kościele, żyje tylko sensacją i pozuje do zdjęć zero skruchy i skromności ,a co robi tam ten dziadek,,przegina.😎

  • Gość pisze:

   Jest młoda,ładna ,zgrabna.Ma co pokazać.wszystko jest robione z klasą.Z twoich słów bije niechęć do tej osoby nie jej styl ubierania,Ciekawe czy u ciebie jest wszystko w porządku

  • Gość pisze:

   Mloda to była 20 lat temu. Porównaj jej stroj A Sochy to zobaczysz różnicę że można ubrać się z klasą a nie tylko kasa

  • Gość pisze:

   Spójrz na siebie i nie oceniaj

  • Gość pisze:

   Żenada to jesteś ty

  • Angie pisze:

   To prawda, wszystko na wierzchu.. ka mam lepszy biust, ale na takie przyjecie, gdzie dziecko jest w centrum bym sukienke piekna ubrala bez duzego dekoltu. Juz wszyscy widzieli tej Cichopek szpare pomiedzy tymi workami, nie musi pokazywac na komuni.
   A pani Socha z piekna klasa, ja wlasnie mam takie sukienki, ktore podkreslaja piekna figure a zarazem dyskretne.
   Niestety pani Cichopek moze miec kase ale gustu nigdy nie miala I nie ma.

  • Sołtys pisze:

   Taki wiejski „haj lajf”

  • LOL pisze:

   A :)) ona ma row marianski miedzy tymi workami

  • Gośćzniesmaczony pisze:

   Nie wiem czemu ale od zawsze ta kobitka mnie irytuje .To prawda jej wdzięki znają już wszyscy tzw ,,Grześ i cała wieś,,

  • GośćmEa pisze:

   Myślę, że oboje powinni zrezygnować z partnerów w tym dniu ,ale tylko w kościele.Kurzajewski powinien bardziej tylko towarzyszyć Cichopek bez poufałych gestów.Wlasciwie powinno go tam nie być

  • Gość pisze:

   Zgadzam się! Hakiela na kurzajewskiego bym nie zamieniła, zlekceważyła sakrament małżeństwa i cieszy się nową wolnością a kurzajewski też jej się wkrótce znudzi

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość Toja pisze:

  Zachowanie poprawne, ale czy dzieci napewno zadowolone? Przerzucane z jednego miejsca w drugie. Co dwa tygodnie przytulają się do mamusi albo tatusia? Gdzie mają swój prawdziwy pokój, u mamy czy u taty? Są dobrze wychowane więc zachowują się poprawnie przy Kurzaju, ale dobrze wiedzą, że to on zniszczył im rodzinę. Kasia teraz pokazuje się jako dobra mamusia, ale nie pomyślała o dzieciach pchając się w romans.Zachciało się jej nowego chłopa więc bez namysłu rozwaliła dzieciom dom.

  • Gośćlotos pisze:

   To prawdziwa dziw…. Niby z katolickiej pobożnej rodziny 👹😩 powinna się wstydzić ale takie to nie mają wstydu. Widać jak traktuje i stytucje kościoła może chce jakiegoś księdza łowić!! A cycki to przynęta 😠🤕.!! Gdzie przysięga małżeńska przed Bogiem!! Napawa mnie jej zachowanie obrzydzenie! Ale karma wraca prędzej czy później otrzyma karę za cudzołóstwo!!

  • GośćAniunia pisze:

   Ciągle nazywanie jej zdrobniale dodało jej piorek

  • GośćRS pisze:

   Dobra mamusia zajmuje się dziećmi a nie szuka romansów .Zanim wszystko wyszło na jaw rozpadła się czyjąś rodzina

  • Gośćjanina pisze:

   Zgadzam sie

 • Pytam się pisze:

  A pani mamusia ksywa Pyza nawet w drodze na komunię ze swoją córką musiała szpanować i lansować się kosztem córki.
  Biały ubiór Pyzy, wystawiona na widok publiczny w ramach reklamowania produktu torba i telefon w garści. Jakby nie można go było wyciszyć i schować do tej torby.
  Ale czego wymagać od torby?

  • GMarynaość pisze:

   Nie zadawaj głupich pytań i nie dyktuj innym co maja robić , bo twój wpis mówi , że jesteś osoba prymitywną w mysleniu.

  • Gość pisze:

   Pyza jest prymitywem

  • Gość pisze:

   A ty jesteś lepszą siateczką.Nie masz sobie nic do zarzucenia.

  • Gość pisze:

   Biały garnitur !!!rękawy do podwinięcia spodnie na stracha ,cycki do przodu i do kościola-Wstyd!!!!ale co jej tam szmaty reklamuje ,chyba dobrze płacą .Ok ok ten jej Szpan wróci do niej.tak rozwalić inna Rodzinę !!!

  • GośćAniunia pisze:

   Wszystko łącznie ze sztucznym uśmiechem na pokaz

 • Gość pisze:

  Boże jedyny co wy z tą psychologią….a co to jest przepracowany rozwód 🙂 ? Super…dziecko rozdarte i tyle. Ja też byłam w takiej sytuacji i co…. Nikt nie zrobił sceny bo to uroczystość dziecka to zrozumiałe. Komunia Święta a tu rodzice po rozwodzie i jeszcze z partnerami 🤦🤦🤦 serio??

 • GośćBOGDAN,DAWID pisze:

  CICHOPEK I KURZAJEWSKI NIE POWINNI WCHODZIĆ W OGÓLE DO KOŚCIOŁA,NIECH SIĘ JUŻ GORZEJ NIE KOMPROMITUJĄ……………..

  • Gość pisze:

   Powinni w ogóle nie przychodzić na komunię świętą

  • GośćBlanka pisze:

   O zgrozo pyza wiedziała, że córka pójdzie do I komuni i zrobić dla dziecka taki wstyd , cyrk i obciach . Nie zważała na to tylko zmiana partnera, natychmiast, cycki na wierzch i idiotyczny uśmiech. Dla dobra dzieci warto zastanowić się nad przyjemnościami. I to to takie jedzie z tym dziadkiem do ziemi świętej. Rozwalili z tym leśnym dziadkiem dwa małżeństwa i z czego tu się tak głupowato śmiać. Ubiór pyzy też do d…. na biało to szła ubrana córka a nie powinna iść matka w białym. Pyza winna nosić czarne kolory i chować się do dziury mysiej że wstydu. Ona i tak z tym dziadkiem nic nie zrozumie szkoda słów.

  • Gość pisze:

   A Hakiel jest inny?Szybko znalazł sobie następczynię z ksywą niewidzialna twarz.Tez się obsciskuje ,też dzieci na to patrzą .Jest dobrze?

  • Gość pisze:

   Dokładnie!

 • GośćNICK pisze:

  kogo interesuje relacja hakiela i szwagra kurzaja/bzdury /

  • Gość pisze:

   Skoro szkoda słów to po co wypisujesz te błazeństwa. Nakrecasz się jak katarynka .Mielesz jęzorem jak maszynka do miesa.Nerwy tracisz i nic z tego nie masz.Nie lubisz jej i ciebie też ktoś nie lubi .Życie jest piękne,jest lato idź na spacer, wypij kawę i daj sobie na wstrzymanie.Bedziesz zdrowsza i mniej kąśliwa.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×