„Przyjaciele” wrócili na ekran i świętują kolejny wielki sukces. To niewiarygodne, ile osób zgromadzili przed telewizorami

Przyjaciele

Przyjaciele

Przyjaciele po 27 latach od premiery wrócili na ekrany telewizorów. Aktorzy i ich goście spotkali się ponownie na planie serialu i razem wspominali najlepsze momenty. Friends Reunion okazał się wielkim komercyjnym hitem. HBO Max może mówić o wielkim sukcesie. 

Przyjaciele to serial, który w krótkim czasie stał się jednym z największych hitów wszechczasów. Swoją premierę miał w 1994 roku i przez kolejnych 10 lat bawił i wzruszał widzów do łez. Losy sześciorga przyjaciół z Nowego Jorku, którzy zaczynają samodzielne życie, przez 10 sezonów przyciągały przed telewizory prawdziwe tłumy. Aktorzy, którzy pojawili się na planie, zostali wielkimi gwiazdami i zrobili niewiarygodną karierę. Na najwięcej zawodowych propozycji mogła liczyć Jennifer Aniston, która wcielała się w postać Rachel Green, a podczas kręcenia ostatniej serii miała grafik wypełniony dosłownie po brzegi i regularnie grała w największych kinowych produkcjach.

W serialu mogliśmy oglądać także Courteney Cox jako Monicę Geller, Lisę Kudrow w roli Phoebe Buffay, Matta LeBlanca jako Joeya Tribbiani, Matthew Perry’ego w roli Chandlera Binga oraz Davida Schwimmera jako Rossa Gellera. To właśnie oni podbili nie tylko serca Amerykanów, ale także widzów z całego świata. Przez wiele lat pojawiały się prośby fanów o to, że by zrealizować kontynuację sitcomu. Kilka tygodni temu cała ekipa ponownie pojawiła się na planie.

Przyjaciele największym hitem HBO Max

O pokazaniu dalszych przygód bohaterów serialu mówiło się już od dawna. Producenci długo obiecywali, że fani doczekają się nowego odcinka, ale dopiero na początku tego roku zaczęły pojawiać się konkretne informacje na ten temat. Na początku maja wiadomo już było, że Friends Reunion, czyli odcinek, w którym zobaczymy wszystkich aktorów z serialu, a także zaproszonych gości będzie można obejrzeć 27 maja na platformie HBO Max. Na ten dzień fani tej produkcji czekali od wielu lat. Nie dziwi więc fakt, że w dniu premiery tłumnie zasiedli przed odbiornikami.

Według raportu The Wrap odcinek specjalny serialu Przyjaciele spowodował, największą jednodniową ilość zapisów w platformie HBO Max, wyprzedając tym samym największe hity kinowe takie jak Godzilla vs. Kong, czy Mortal Kombat zrealizowane przez Warner Bros. Dzień po emisji Friends Reunion, Variety poinformowało, że w dniu premiery oglądało go na swoich odbiornikach 29% Amerykanów.

Serial Przyjaciele po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszą produkcją telewizyjną na świecie i nie ma sobie równych.


Przyjaciele na okładce magazynu People

Przyjaciele na okładce magazynu People

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow

Komentarze

  • Fanka pisze:

    Niestety niektóre powroty nie powinny się zdarzyć. Kocham serial ale odcinek specjalny bardzo mnie rozczarował. Szkoda że nie było więcej sytuacji pokazanych „od kuchni” i że prowadzący był drętwy. A mógłby to być naprawdę fantastyczny odcinek.

  • Gość pisze:

    Tak najlepszy serial oglądam go codzień już nawet nie wiem który raz nigdy Duff nie nudzi jeszcze Gotowe na wszystko drugi super serial

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×