„Przyjaciele” wracają za kilka dni! Jest oficjalny zwiastun. W obsadzie 18 czołowych gwiazd – Beckham, Bieber, Lady Gaga…

Przyjaciele

Przyjaciele

Serial Przyjaciele wraca na ekrany telewizorów. Odcinek specjalny, na który fani czekają z utęsknieniem, zobaczymy jeszcze w maju. Kiedy i gdzie odbędzie się emisja? Pojawił się już zwiastun.

Serial Przyjaciele, to jeden z największych hitów, jaki kiedykolwiek pojawił się na ekranach telewizorów. Swoją premierę miał w 1994 roku i chyba nikt wówczas nie mógł przypuszczać, że odniesie tak ogromny komercyjny sukces.

Historia grupki znajomych mieszkających w Nowym Jorku wciągnęła widzów bez reszty, a produkcja doczekała się aż dziesięciu sezonów. Pomimo upływu czasu sitcom nie tracił na popularności. Wręcz przeciwnie – zyskiwał jeszcze więcej fanów i cały czas gromadził przed telewizorami prawdziwe tłumy. Ostatni odcinek w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało 51,1 mln osób.

Po 27 latach od premiery fani produkcji w końcu będą mogli zobaczyć, jak dalej potoczyły się losy: Rachel, Moniki, Phoebe, Joeya, Chandlera i Rossa.

Przyjaciele – kiedy odcinek specjalny? Jest już zwiastun

Już od bardzo dawna wiadomo było, że serial Przyjaciele doczeka się kontynuacji. Fani tej produkcji z wielką niecierpliwością czekali na każdą informację w tej sprawie. W końcu w zeszłym roku oficjalnie potwierdzono, że wszystkie gwiazdy stawią się na planie, by nagrać odcinek specjalny, który pokaże, jak ułożyli sobie życie młodzi ludzie z Nowego Jorku.

Miał on się pojawić w serwisie HBO Max już w maju ubiegłego roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie plany. Zdjęcia wiele razy były przekładane, a fani obawiali się, czy wszystko dojdzie do skutku. W zeszłym miesiącu podano, że padł ostatni klaps zdjęciowy, a materiał został już nakręcony. Teraz wiadomo, że premierowo zostanie on wyemitowany 27 maja 2021 w serwisie streamingowym HBO Max.

We Friends: The Reunion, po raz kolejny zobaczymy: Jennifer Aniston w roli Rachel Green, Courteney Cox jako Monicę Geller, Lisę Kudrow w roli Phoebe Buffay, Matta LeBlanca jako Joeya Tribbiani, Matthew Perry’ego w roli Chandlera Binga oraz Davida Schwimmer jako Rossa Gellera. Na ekranie pojawią się nie tylko odtwórcy głównych ról, ale także sporo innych gwiazd. Zobaczymy między innymi: Justina Biebera, Davida Beckhama, BTS czy Lady Gagę.

This line up 👀 #FriendsReunion

Posted by FRIENDS (TV Show) on Thursday, May 13, 2021

W sieci można już obejrzeć pierwszą zapowiedź odcinka specjalnego, którą udostępniamy poniżej. My już nie możemy się doczekać.


Przyjaciele - zwiastun odcinka specjalnego

Przyjaciele - zwiastun odcinka specjalnego

Przyjaciele

Przyjaciele

Serial

Serial "Przyjaciele" powraca, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×