Barbara Kurdej-Szatan emocjonalnym wpisem pozbawiła pracy nie tylko siebie. Kto jeszcze na tym ucierpiał? Aktorzy nie ukrywają żalu

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan dodała w sieci pełen emocji wpis, który szybko pozbawił ją pracy na ekranie. Okazuje się, że nie tylko jej się oberwało. O angażu mogą zapomnieć także inni aktorzy, którzy byli z nią związani na planie.

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu dała w sieci upust emocjom. Gwiazda wypowiedziała się na temat pracy Straży Granicznej. Zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widać, jak funkcjonariusze broniący polsko-białoruskiej granicy siłują się z migrantami. W tle słychać było płacz dzieci. Aktora zareagowała na to serią wulgaryzmów i przykrymi epitetami skierowanymi do mundurowych.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – grzmiała w sieci.

W podobny wulgarny sposób odpowiadała też swoim fanom w sieci. Wokół wszystkiego rozpętała się prawdziwa medialna burza. Sytuację komentowali nie tylko zniesmaczeni zachowaniem artystki internauci, ale zareagowali także jej pracodawcy.

Barbara Kurdej-Szatan przez emocjonalny wpis pozbawiła pracy kilka osób

Konsekwencje swoich słów aktorka odczuła niemal natychmiast. Jako pierwsza oficjalne oświadczenie w sprawie dalszej współpracy wydała sieć komórkowa Play. Chociaż odcięli się od poglądów Basi i wulgarnego języka, to jak na razie nie zerwali z nią kontraktu. W zupełnie przeciwny sposób zareagował Jacek Kurski. Prezes TVP z całą stanowczością zareagował na wulgaryzmy i obrazę Straży Granicznej. Aktorka została zwolniona z serialu M jak Miłość, o czym osobiście poinformował na Twitterze.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – napisał.

Gwiazdy również masowo komentowały jej słowa. Zdania jak na razie są mocno podzielone. Jak twierdzą medioznawcy aktorka długo może szukać kolejnej pracy. Niestety przez jej wypowiedź pracę straciła nie tylko sama Basia, ale także osoby, które grały z nią serialowy wątek. Jak dowiedział się portal Pudelek, w telenoweli nie pojawi się również Sławek Uniatowski, który był jej ekranowym ukochanym.

Sławek już wcześniej ciągle wydzwaniał do produkcji i pytał zaniepokojony, kiedy wróci na plan. Nie grał już od kilku miesięcy, bo w kalendarzówce nie było jego serialowej dziewczyny, którą grała Kurdej-Szatan – zdradza informator portalu.

Kurdej-Szatan grała również w serialu W rytmie serca, który był emitowany w Polsacie. Gdy aktorka zaszła w ciążę prace na planie przerwano. Produkcja miała jednak wrócić na antenę, ale po ostatniej aferze szanse na to mają być znikome. Pracę zatem stracił również Mateusz Damięcki, który partnerował aktorce.

Mateusz na kolacji z przyjaciółmi powiedział, że po tej aferze nie ma szans na wznowienie serialu z Baśką w roli głównej. Obaj aktorzy mają żal do koleżanki o niewyparzony język, przez który sami zostali bez pracy – informuje Pudelek.

Chociaż Basia już dwukrotnie oficjalnie przeprosiła za swoje zachowanie i słowa, których użyła wobec Straży Granicznej, to wygląda na to, że jej wizerunek tak mocno ucierpiał, że żadna ze stacji jak na razie nie ma zamiaru nawiązać z nią współpracy.


M jak miłość odc 1455, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odc 1455, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki - W rytmie serca, konferencja serialu

Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki - W rytmie serca, konferencja serialu

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławomir Uniatowski)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławomir Uniatowski)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×