Projekt Lady 4: Znamy wszystkie uczestniki! Która z nich zostanie damą?

Projekt Lady 4 uczestniczki

Projekt Lady 4 uczestniczki

Projekt Lady 4, który startuje już 20 maja! Kolejne nastolatki zawalczą o główną nagrodę. Jak wyglądają? Kogo uczyć dobrych manier będzie będzie Małgorzata Rozenek? Poznajcie kandydatki do tytułu damy!

20 maja na antenie TVN-u odbędzie się premiera czwartego sezonu Projektu Lady. Po raz kolejny Małgorzata Rozenek, Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska wezmą sprawy w swoje ręce i będą chciały zrobić z niegrzecznych i często rozpieszczonych nastolatek prawdziwe damy. Dziewczyny będą uczyć się podstawowych zasad savoir-vivre’u, czy odbędą kurs prawidłowego korzystania ze sztućców. Wiele z nich będzie musiało zmienić nawyki żywieniowe, czy powiedzieć „nie” używkom. Choć będzie ciężko, z pewnością warto.

Po programie jak można się spodziewać zwyciężczynię czeka sława. Taka osoba może liczyć na zaproszenia na salony, czy wzrost popularności na Instagramie. Przekonały się o tym dotychczasowe triumfatorki: Patrycja Wieją, Roksana Gac i Magdalena Maluba, które nie żałują, że wzięły w udział w show.

Jak co roku, tak i w tym, casting cieszył się sporym zainteresowaniem. Ostatecznie wyłonionych zostało 13 dziewczyn, które zawalczą o główną nagrodę: trzymiesięczny kurs w brytyjskim Camridge oraz 100 tys. złotych. Kto tym razem o nią powalczy? Oto uczestniczki czwartek edycji!

Zobacz: Małgorzata Rozenek zachwyciła w tanim garniturze z popularnej sieciówki! Za parę groszy wystylizowała się jak luksusowa gwiazda!

Zobacz: Małgorzata Rozenek zniesmaczyła internautów zdjęciem z psem. W jej obronie musiał stanąć Radosław Majdan

Zobacz: Małgorzata Rozenek tym razem przesadziła z długością swoich szortów! W takim stroju świętowała urodziny Radka Majdana


Dominika Wiecek - uczestniczka Projekt Lady 4

Dominika Wiecek - uczestniczka Projekt Lady 4

Iwona Sobieraj - uczestniczka Projekt Lady 4

Iwona Sobieraj - uczestniczka Projekt Lady 4

Katarzyna Kozubek - uczestniczka Projekt Lady 4

Katarzyna Kozubek - uczestniczka Projekt Lady 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×