Primark otwiera CZWARTY sklep w Polsce. Padło na kolejne duże miasto

Primark w Polsce

Primark w Polsce

Primark otwiera czwarty sklep w Polsce. Kiedy i gdzie? W jakim mieście? Ujawniamy szczegóły.

O tym, że Primark miał rozpocząć działalność w Polsce, mówiło się już od 2019 roku. W styczniu 2020 okazało się, że sieciówka planuje otworzyć w naszym kraju nie jeden, a dwa sklepy. Pierwszy powstał w Warszawie, a drugi w Poznaniu. W krótkim czasie poinformowano również, że trzeci sklep zostanie otwarty w Katowicach.

Irlandzka sieciówka od razu zyskała sympatię Polaków, którzy szukają na wieszakach ubrań i akcesoriów w przystępnych cenach. Wiemy, kiedy i gdzie nastąpi oficjalne otwarcie czwartego sklepu Primark.

Primark – czwarty sklep w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie?

Tym razem zakupy w Primarku będziecie mogli zrobić w Krakowie w Bonarka City Center. Sklep będzie zajmował łącznie 3800 mkw. powierzchni rozłożonej na dwóch piętrach. Otwarcie sieciówki to nie tylko ukłon w kierunku potencjalnych klientów, ale i nowe miejsca pracy dla okolicznych mieszkańców.

Po świetnej reakcji z jaką spotkało się otwarcie naszych sklepów w Warszawie i Poznaniu, z przyjemnością ogłaszamy plany dotyczące naszego sklepu w Krakowie. Cieszymy się także, że udało nam się znaleźć tak wspaniałą lokalizację w stolicy Małopolski i zaoferować mieszkańcom Krakowa unikalne doświadczenie zakupowe oraz nowe miejsca pracy – zakomunikował Maciej Podwojski, Primark Area Manager na Polskę, Czechy i Słowenię.

Otwarcie sklepu w tej lokalizacji niesie za sobą wiele korzyści, o czym poinformował Przemysław Wasiluk, Operations Asset Manager w NEPI Rockcastle:

Pozyskanie tak znaczącej sieci handlowej, zarówno pod względem powierzchni, jak i prestiżu, jest dla Bonarki wydarzeniem o strategicznym znaczeniu. Da nam kolejną przewagę konkurencyjną na rynku regionalnym. Nowy sklep będzie doskonale wpisywał się w odnowioną, ultranowoczesną przestrzeń Bonarki.

Primark zostanie otwarty w Krakowie w 2022 lub 2023 roku. W ofercie sklepu znajdą się ubrania odpowiadające obecnie panującym trendom w modzie oraz m.in. akcesoria do domu. Nie zabraknie również produktów wykonanych z materiałów organicznych oraz pochodzących z recyklingu, dostępnych pod marką Primark Cares.

Mieliście już okazję robić zakupy w Primarku w Polsce?


Sklep Primark Warszawa

Sklep Primark Warszawa

Sklep Primark Warszawa

Sklep Primark Warszawa

Sklep Primark Warszawa

Sklep Primark Warszawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×