Pola Wiśniewska pokazała się po porodzie
W sieci rozpoczęła się więc burzliwa dyskusja, którą szybko ukróciła Pola Wiśniewska. W międzyczasie na jej profilu pojawiło się także pierwsze zdjęcie maluszka, na którym można było zobaczyć rączkę chłopca. W piątek natomiast piąta żona Michała wrzuciła na Instagrama selfie, pokazując się po raz pierwszy po porodzie. Dodatkowo zdjęcie opatrzyła wpisem, w którym podziękowała za urodzinowe życzenia i zdradziła, jak spędza ten wyjątkowy dla siebie dzień.
Pola Wiśniewska świętuje urodziny
Warto przypomnieć, że również Pola doczekała się już 6 pociech. Łącznie z Michałem mają już więc aż 10 dzieci! Trzeba przyznać, że ich rodzina to naprawdę spora ekipa. Z pewnością więc swoje urodziny Pola będzie świętowała w dużym gronie, a może i nawet doczeka się kilku przyjęć. Do urodzinowych życzeń szybko dołączyli się również internauci. Pod ostatnim wpisem ukochanej Michała nie brakuje masy komplementów, gratulacji i miłych słów:
- Wszystkiego najpiękniejszego! Zdrowia dla całej cudownej rodzinki.
- Samych wspaniałości i wszystkiego co najlepsze. Gratulacje.
- Wszystkiego najcudowniejszego! Gratulacje z okazji narodzin synka.
Niewątpliwie to wyjątkowe urodziny dla Poli Wiśniewskiej. W końcu dopiero co została mamą po raz szósty!