Szukaj

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Włożą mu do trumny dwie rzeczy. Muzyk zostawił dokładne wytyczne

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w najbliższą sobotę. Bliscy spełnią ostatnią wolę artysty. Jeden z tabloidów podaje szczegóły. 

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek, 5 kwietnia. Pogrzeb legendarnego artysty odbędzie się 10 kwietnia. Mszę zaplanowano w południe w archidiecezji w Łodzi. Następnie żałobnicy przeniosą się do Grotnik, gdzie na miejscowym cmentarzu trumna zostanie złożona do grobu.

Menadżer piosenkarza w rozmowie z Faktem zdradza, że muzyk już jakiś czas temu zadbał o to, by zostać pochowanym w tym miejscu:

Krzysztof już wcześniej wykupił na cmentarzu kilka miejsc. Chciał zostać obok bliskich. Kiedyś w rodzinnym mauzoleum, jakie tam powstanie, spoczną z nim ci, których kochał – komentuje Andrzej Kosmala.

Kosmala dodaje, że aktualnie wszystko jest w fazie przygotowań:

Na razie wszystko jest w fazie przygotowań, wciąż jestem na telefonie i dopinamy organizację.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Rodzina spełni ostatnią wolę artysty

Super Express donosi, że muzyka przez całe życie była bardzo ważna dla Krzysztofa Krawczyka. Artysta miał dwie prośby. Jedną z nich było to, by do trumny trafiły przedmioty bliskie jego sercu, w tym mikrofon, którzy przez lata mu towarzyszył:

Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie – mówi tabloidowi menedżer i przyjaciel artysty Andrzej Kosmala.

Krawczyk marzył, by na jego pogrzebie zagrała orkiestra dęta i tak też się stanie:

Chciał by na jego pogrzebie zagrała orkiestra dęta i tak się stanie – dodaje Kosmala.

Andrzej Kosmala dodał, że muzyka była bardzo ważna dla Krawczyka. W rozmowach telefonicznych podkreślał, że gdy tylko wyzdrowieje, wróci do studia. Planował nagrać kolejne przeboje:

Kiedy rozmawialiśmy przez telefon, cały czas mówił o tym, że jak wyzdrowieje, to wraca do studia i nagrywa kolejne piosenki – zdradza pan Andrzej.

Niestety artyście nie udało się spełnić jego planów. Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie transmitowany w jednej z telewizji, o czym informowaliśmy tutaj.


Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×