Wirtualna Polska

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Jego partner Kamil nie potrafił powstrzymać emocji

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Jego partner Kamil nie potrafił powstrzymać emocji

Gabriel Seweryn i Kamil (fot. AKPA)

Pogrzeb Gabriela Seweryna. W trakcie uroczystości miały miejsce poruszające sceny. Media zwróciły uwagę na zachowanie partnera zmarłego, Kamila. 

Wirtualna Polska

Gabriel Seweryn był popularnym głogowskim projektantem futer i uczestnikiem show „Królowe życia”. Ostatnie miesiące nie były dla niego łaskawe. Najpierw wylądował w szpitalu, a następnie zakończył działalność gospodarczą. Miał w planach zmianę branży. Chciał zostać fryzjerem i stylistą. Niestety plany pokrzyżowała wielka tragedia, do jakiej doszło 28 listopada.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

56-latek źle się poczuł, więc wezwał pogotowie. Ratownicy odstąpili od czynności ratunkowych. Rzecznik Pogotowia Ratunkowego w Legnicy zapewnił, że było to spowodowane zachowaniem chorego.

Nie odmówiono karetki. Karetka przyjechała na miejsce wezwania. Natomiast z tego opisu, który ja znam, wyczytałem, że była niesamowita agresja ze strony osób wzywających (…). Zespół rzeczywiście był na miejscu, próbował podjąć medyczne czynności ratunkowe, ale niestety z uwagi na agresję osób, które tam były (…) i też samego pacjenta, odstąpiono od czynności ratunkowych – powiedział Jastrząb Post.

Seweryn samodzielnie dostał się do Głogowskiego Szpitala Powiatowego, gdzie zmarł.

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Poruszające sceny z jego partnerem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W środę 6 grudnia w Głogowie odbył się pogrzeb gwiazdora „Królowych życia”, na którym obecny był m.in. jego były partnerRafała Grabias. Pojawił się również ostatni towarzysz życia celebryty – Kamil. Media zwróciły uwagę na chwytające za serce zachowanie mężczyzny.

Partner Gabriela Seweryna, Kamil, z którym spędził on kilka ostatnich lat życia, ledwo trzymał się na nogach. Przy trumnie głośno płakał i niemal dostał drgawek. Roztrzęsionego mężczyznę podtrzymywali inni żałobnicy. Potrzebował on również pomocy, gdy wracał na swoje miejsce w kościelnych ławkach. Gdy zdołał usiąść, podtrzymywany był przez dwie kobiety, podobnie jak w drodze na cmentarz – podał Świat Gwiazd.

Portal myglogow.pl podał, że Kamilowi towarzyszyła na cmentarzu ochrona. Być może ma to związek z falą krytycznych komentarzy pod jego adresem. Część fanów Gabriela zarzucała mu, że przed śmiercią źle go potraktował. Chodziło im o ostatni film z udziałem projektanta mody. Słychać było na nim, jak młodszy wybranek zwraca się do swojego partnera w dość nerwowy sposób.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×