Piotr Żyła i Marcelina Ziętek rozstali się? Nie świętowali razem jego urodzin, a fani dopatrzyli się czegoś bardzo niepokojącego

Piotr Żyła

Piotr Żyła

Piotr Żyła świętował wczoraj swoje 35. urodziny. Piękne życzenia złożyła mu była żona, Justyna. A co z jego ukochaną, Marceliną Ziętek? Nie tylko nie doczekał się życzeń w sieci, ale stało się coś jeszcze. Czy to kryzys w związku?

Piotr Żyła przez wiele lat był w związku z Justyną. Zakochani wzięli ślub i doczekali się dwójki dzieci. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu, a małżonkowie postanowili się rozstać. Rozwód nie przebiegał jednak w pokojowej atmosferze. Była żona skoczka ze szczegółami opowiadała tabloidom o zakończeniu małżeństwa. Nie szczędziła przykrych słów pod adresem ojca swoich dzieci. Sportowiec na samym początku nie komentował tego, co się dziele, ale z czasem również zaczął wypowiadać się na temat relacji z Justyną.

Całe zamieszanie wokół rozpadu małżeństwa sprawiło, że była żona Piotra stała się celebrytką. Ma ona swoich wiernych fanów, pojawiała się na salonach, a nawet wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami. Medialne przepychanki trwały między nimi przez dłuższy czas. Wszystko zaogniło się jeszcze bardziej, gdy u boku skoczka narciarskiego zaczęła pojawiać się nowa ukochana, czyli Marcelina Ziętek.

Piotr Żyła nie spędził urodzin z Marceliną Ziętek?

Od dłuższego czasu skoczek narciarski spotykał się z młodą aktorką, Marceliną Ziętek. Para na początku ukrywała swoją relację, lecz z czasem zaczęli chwalić się pierwszymi wspólnymi zdjęciami. W sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej fotografii pary zakochanych. Wyglądało na to, że po rozwodzie z Justyną skoczek w końcu odnalazł szczęście u boku innej kobiety.

W niedzielne popołudnie internauci byli świadkami tego, że relacje między byłymi małżonkami uległy znacznemu poprawieniu. Justyna pokazała w sieci tort, który jej córeczka przygotowała na 35. urodziny swojego taty. Przy okazji złożyła byłemu mężowi życzenia i pokazała zdjęcia z domowego archiwum.

Wygląda jednak na to, że Piotr, chociaż polepszył stosunki z byłą żoną, to chyba nie ma najlepszej relacji z Marceliną. Partnerka nie złożyła mu oficjalnie urodzinowych życzeń, a gdy Justyna świętowała razem z dziećmi, to ukochana skoczka robiła na drutach, czym pochwaliła się w sieci.

Robienie na drutach jest – podobno – jak medytacja. Dużo moheru potrzebuję – napisała.

Warto zwrócić uwagę na to, że Piotr i Marcelina przestali obserwować się na Instagramie, a ich ostatnie wspólne zdjęcia, które opublikowali na profilu, pochodzą z okresu wakacji. Jak na razie jednak żadne z nich nie poinformowało o rozstaniu, ale fani węszą poważny kryzys.


Marcelina Ziętek w urodziny Piotr Żyły

Marcelina Ziętek w urodziny Piotr Żyły

Piotr Żyła z dziećmi

Piotr Żyła z dziećmi

Piotr Żyła z dziećmi

Piotr Żyła z dziećmi

Komentarze

 • Betty pisze:

  Wróć do żony Te nowe dziewczyny tylko robią karierę przy Tobie mają Cię gdzieś tak jak Marcelina

 • Gość Basia pisze:

  I dobrze……Było to do przewidzenia 😄

 • Gość pisze:

  Kto rozwalił to rozwalił . Jednego czego szkoda to dzieci 😒😒

 • Kibic pisze:

  Żeby tylko następna kobieta nie zepsuła Mu udziału w igrzyskach 😕😕jedna gorsza od drugiej coś marny gust u pana Żyły . Panie robią sobie z Niego odskocznię do „sławy”. 😒😒 Pozdrawiam i życzę lepszego gustu u szczęścia 👋👋

 • Gość pisze:

  Ta Marcelina niestety wygląda na pustą laskę i chyba karierowiczkę

 • Gość pisze:

  Taki live karma wraca 0 nauki cezary dowbory konrady i inne takie prawda stara jak świat starej się w ch..ja nie robi nie ma podium kasy laurek tortu nie ma ruch..nia jak mawia pan klich ja pierd..le ku..wa to potrenowane niestety szorty w dół na kolanka i ksiąźe wyliźe dokładnie bo tydzień nie myta albó zostanie własna graba ku..ew nikt nie chce i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live karma wraca 0 nauki dowbory konrady i inne takie prawda stara jak świat starej się w ch..ja nie robi nie ma podium kasy laurek tortu nie ma ruch..nia jak mawia pan klich ja pierd..le ku..wa to potrenowane niestety szorty w dół na kolanka i ksiąźe wyliźe dokładnie bo tydzień nie myta albó zostanie własna graba ku..ew nikt nie chce i to tyle

 • Gość pisze:

  Ale z niego idiot…Rozwalic taka rodzine..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×