Justyna Żyła z rozmachem uczciła urodziny Piotra! Z córką zafundowała mu imponujący prezent, ale na tym nie poprzestała. „Dla dzisiejszego solenizanta”

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła wraz z córką świętuje urodziny Piotra. Przygotowały dla niego piękny prezent. Obok życzeń nie sposób przejść obojętnie.

Justyna Żyła stała się popularna dzięki małżeństwu z Piotrem Żyłą, reprezentantem Polski w skokach narciarskich. Przez kilkanaście lat tworzyli zgraną parę i doczekali się dwojga dzieci: córki Karoliny i syna Jakuba. Z biegiem czasu w ich relacji zaczęło się psuć, co skończyło się rozstaniem. O ich rozstaniu było bardzo głośno, ponieważ odbywał się w atmosferze skandalu.

Małżonkowie nie szczędzili pod swoim adresem przykrych uwag. Była żona chętnie udzielała wywiadów, w których ujawniała kulisy rozpadu małżeństwa. W krótkim czasie stała się na tyle rozpoznawalna, że zaczęły napływać do niej pierwsze propozycje współpracy, a ona wykorzystała swoje 5 minut. Niesiona na fali popularności wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami i mimo krytycznych komentarzy, zyskała spore grono fanów.

Ich małżeństwo oficjalnie dobiegło końca w 2018 roku. Jeszcze długo po tym, jak zapadł wyrok sądu, nie potrafili dojść do porozumienia. Celebrytka bardzo krytycznie podchodziła także do nowego związku byłego męża ze sporo młodszą od niego Marceliną Ziętek.

Justyna Żyła świętuje urodziny Piotra. Pokazała prezent, który przygotowała z córką

Piotr Żyła urodził się 16 stycznia 1987 roku w Cieszynie. Okrągły jubileusz zaczął jednak świętować dopiero wieczorem, ponieważ po południu wystartował w indywidualnym konkursie Pucharu Świata w Zakopanem. Choć nie udało mu się zająć miejsca na podium, rywalizację ukończył na wysokim, 17. miejscu, a tym samym zagwarantował sobie miejsce w finale.

Po zakończonych zawodach wysłuchał wielu życzeń i odebrał kilka podarków. Z pewnością jednak nie spodziewał się, jaką niespodziankę przygotowały dla niego Justyna i Karolina. Była żona w niedzielne popołudnie pochwaliła się na Instagramie prezentem, który wspólnie przygotowały oraz złożyła mu życzenia.

Dla dzisiejszego solenizanta. Sto lat.
Tort „made by Karla”.

Justyna opatrzyła wpis zdjęciem, na którym możemy zobaczyć tort przygotowany przez ich córkę. Dziewczynka przyozdobiła wypiek malinami i apetycznie wyglądającymi lizakami polanymi białą czekoladą. Tuż za nim pozowała uśmiechnięta Karolina, która trzyma w dłoni zimny ogień.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem tego, w jaki sposób zachowała się celebrytka. Nie szczędzą przy tym pochwał Karolinie, która odziedziczyła po niej pasję do cukiernictwa.

 • Wielki szacunek dla Pani. Torcik przepiękny.
 • Trzeba walczyć do końca o miłość.
 • Najpiękniejszy tort.
 • Piękny gest. Wszystkiego najlepszego dla Piotra.
 • Pięknie Karola.

Na jednej niespodziance Żyła nie poprzestała. Celebrytka zamieściła również serię wpisów na Instastory, obok których ciężko przejść obojętnie. Na kilku slajdach udostępniła zdjęcia Piotra z dziećmi, które pochodzą z domowego archiwum. Opatrzyła je komentarzami – kolejno czytamy:

 • Żebyś się zawsze wysypiał…
 • Wygrywał każdy pojedynek.
 • Żył w zdrowiu sto lat!

Wszystko wskazuje na to, że byli małżonkowie w końcu doszli do porozumienia i coraz lepiej się dogadują.


Córka Piotra Żyły

Córka Piotra Żyły

Piotr Żyła z dziećmi

Piotr Żyła z dziećmi

Piotr Żyła z dziećmi

Piotr Żyła z dziećmi

Komentarze

 • Kamcia pisze:

  Ten Tort jest rozwalony.

 • Gość pisze:

  Eksmałżonka powinna wrócić do podstawówki albo douczyć się w internecie. Solenizant, to osoba obchodząca imieniny. Urodziny obchodzi Jubilat.

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie po tym wszystkim co pomiędzy Żyłami się wydarzyło przede wszystkim w przestrzeni publicznej to Justyna się ośmiesza. Dzieci oczywiście jak najbardziej mogą złożyć życzenia swojemu ojcu i nawet powinny bo myślę że ma z nimi kontakt a co by nie powiedzieć o Justynie i Piotrze to dzieciaczki /przepraszam Kuba że tak o Tobie pisze bo z Ciebie to już facet jest/ to im się udały. Z Karolinki śliczna dziewczynka a z Kuby rośnie przystojny facet.

  • Gośćlol pisze:

   Można żyć w zgodzie i po rozwodzie. Nie ośmiesza się mają dzieci i to jest naturalne. Ośmieszają się to ci który tu obrażają Justynę. Chamstwo!

 • Gość pisze:

  Zanim zwrócicie i napiszecie uwagi przeczytajcie definicję i znaczenie słowa jubilat i solenizant!

  • Gośćgosc pisze:

   To bylo od poczontku pewne ze tamta kopnie przyjdzie do justyny tylko przestanie wygrywac za dużo glowa w hmirach nie docenial co miał pozdrawiam

 • Ewelina pisze:

  Według mnie to ona się tylko ośmiesza.

 • Gość pisze:

  Jeśli urodziny to jubilat a nie solenizant…

 • Gość pisze:

  Jubilat obchodzi urodziny, a solenizant imieniny.

 • Gość M. pisze:

  Każde sakramentalne małżeństwo
  jest do uratowania. Tego życze Piotrowi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×