Pierwszy niedzielny obiad w nowej willi Rozenek. Na perfekcyjnie przygotowanym stole wylądował przysmak w tekturowych pudełkach

Niedzielny obiad u Małgorzaty Rozenek

Niedzielny obiad u Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek cieszy się mieszkaniem w luksusowej willi. Pokazała, jak wygląda niedzielny obiad pierwszy raz po przeprowadzce.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdecydowali, że już czas powiększyć przestrzeń życiową. Wynajęli piękny dom, w którym zamieszkają na czas budowy ich wymarzonej posiadłości. Jak wynika z doniesień mediów, nieruchomość ma ponad 300 m kw. i znajduje się na warszawskim Wilanowie. Koszt wynajmu to 30 tys. zł miesięcznie, co wielu obserwatorów Małgosi przyprawiło o zawrót głowy.

Przez kilka dni rodzina przy wsparciu profesjonalnej ekipy, rozpakowywała kartony, w których przewiozła wszystkie swoje rzeczy, a Małgorzata Rozenek na bieżąco odsłaniała kolejne zakątki nowego miejsca zamieszkania przed swoimi fanami i relacjonowała postępy prac.

Nie obyło się też bez problemów. Okazało się, że Franceska, najmniejszy z psiaków Rozenek, przemyka się między sztachetami bramy i trzeba było szybko coś wymyślić dla jej bezpieczeństwa.

Musimy pilnować Franceski, bo jest tak mała, że ucieka między szczeblami w bramie. To kolejne wyzwanie – mówiła – To kolejna rzecz, która musimy uwzględnić w naszym planie działania. Chyba zrobienie dla Franceski jakiejś siatki – relacjonowała zmartwiona.

Rozenek oprowadziła też fanów po okazałej posiadłości. Tuż przed weekendem ogłosiła, że wszystko już gotowe. W niedzielę pokazała, jak po raz pierwszy rodzina zasiada do niedzielnego obiadu w nowym domu. Nie, to nie schabowy i rosół…

Małgorzata Rozenek pokazała niedzielny obiad

Małgorzata Rozenek w niedzielę z ulgą ogłosiła, że rodzina już się zadomowiła w nowym domu.

To pierwsza niedziela, że tak od rana jest spokój. Bez kartonów, bez zamieszania – mówiła w relacji.

Potem pokazała fanom, jak wygląda pierwszy niedzielny obiad w willi. Pochwaliła się pięknie nakrytym stołem, przy którym bez problemu wszyscy się mieszczą, a na którym wylądowały kartony pełne apetycznie wyglądającego sushi, które oczywiście Rozenek zamówiła z ulubionej restauracji. Na wideo widać, jak Małgorzata wszystko pieczołowicie rozkłada, przygotowując posiłek i jak perfekcyjnie układa pudelka z jedzeniem. Potem wszyscy z apetytem pałaszują przysmak.

Jeśli myśleliście, że na stole wyląduje tradycyjny rosół i schabowy, albo jakieś wymyślne danie przygotowane przez Perfekcyjną, to niestety nie tym razem. Małgorzata postawiła na gotowe jedzenie, poświęcając czas rodzinie.


Pierwszy niedzielny obiad w nowej willi Rozenek

Pierwszy niedzielny obiad w nowej willi Rozenek

Pierwszy niedzielny obiad w nowej willi Rozenek

Pierwszy niedzielny obiad w nowej willi Rozenek

Pierwszy niedzielny obiad w nowej willi Rozenek

Pierwszy niedzielny obiad w nowej willi Rozenek

Komentarze