Szukaj

Paweł Królikowski trafił do szpitala. W jakim jest stanie?

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala. Od kilku lat zmaga się z chorobą. Czyżby nastąpiło pogorszenie. Informacje komentuje jego syn, Antek Królikowski.

Paweł Królikowski nie obnosi się ze swoją prywatnością. Aktor unika wywiadów i wywlekania na światło dzienne rodzinnych historii. Nie jest typem gwiazdy, która publicznie okazuje swoje słabości. Nauczył się oddzielać sprawy osobiste od życia zawodowego, przez co może być wzorem dla wielu młodych gwiazd, w tym dla swojego syna, Antka Królikowskiego.

Paweł Królikowski – choroba

Paweł Królikowski 7 września w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wyznał, dlaczego nie pojawił się na nagraniach finałowego odcinka poprzedniej edycji muzycznego show. Podczas pierwszego, premierowego wydania 12. sezonu programu Polsatu, w którym jest jurorem, powiedział:

Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek, i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – mówił wzruszony.

 

Paweł Królikowski - ponownie trafił do szpitala

Paweł Królikowski – ponownie trafił do szpitala

Królikowski od dawna zmaga się z problemami zdrowotnymi. W 2015 roku przeszedł ciężką operację wycięcia tętniaka mózgu. W jednym z wywiadów wspomniał, że właśnie ta dolegliwość mogła przekreślić jego zawodowe plany i marzenia:

O mało nie zginąłem. Potem dwa lata chodziłem o kulach, a wcześniej pół roku w gipsie – wyznał w czerwcu.

Do szpitala trafił za namową żony, zaniepokojonej objawami takimi jak bóle i zawroty głowy, wymioty i kłopoty z widzeniem. Z jego opowieści wynika, że otarł się o śmierć. Na szczęście przed najgorszym uratowała go wtedy żona, gwiazda Klanu, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Paweł Królikowski ponownie w szpitalu?  Antek Królikowski potwierdza doniesienia

Niedawno niestety, pojawiły się informacje, że Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala. Pudelkowi.pl nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że przebywa na oddziale neurochirurgii w jednym z szpitali w Warszawie. Portal skontaktował się z Antonim Królikowskim, który potwierdził, że jego ojciec przebywa obecnie w szpitalu:

Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy – powiedział Pudelkowi młody aktor.

Czekamy na dobre wieści i życzymy Pawłowi Królikowskiemu zdrowia.

Zobacz: Antek Królikowski ogolił głowę! Po gęstych lokach nie ma już ani śladu!

 


Paweł Królikowski – pogrzeb Agnieszki Kotulanki

Paweł Królikowski – pogrzeb Agnieszki Kotulanki

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×