Szukaj

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zmiany w jury na ostatnią chwilę! Tylko u nas szczegóły

Twoja Twarz Brzmi Znajomo finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo finał

Zwycięzcę 11. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo wybrało jury w okrojonym składzie. Dlaczego wśród ekspertów zabrakło Pawła Królikowskiego? Tego dowiedziała się nasza reporterka.

Już w najbliższą sobotę, 18 maja, poznamy zwycięzcę 11. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na planie finałowego odcinka, który nie jest emitowany na żywo, za stołem jurorskim zabrakło jednego eksperta – Pawła Królikowskiego. Dlaczego w decydującym starciu popisy uczestników oceniało trzech sędziów, a nie – jak zazwyczaj – czterech?

Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że nieobecność Pawła wynikała z chwilowych problemów zdrowotnych:

Paweł Królikowski zapadł na jakąś niedyspozycję zdrowotną. I niestety dzisiaj nie mógł być z nami w jury, ale trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i mamy nadzieję, że już jest dobrze. Brakowało go, czwórka to czwórka.

Program jest emitowany na antenie Telewizji Polsat już od sześciu lat i przez ten czas mogliśmy podziwiać na scenie zmagania znakomitych artystów. Kogo jeszcze jurorzy chcieliby zobaczyć w show?

Jest jeszcze bardzo duża grupa kolegów, która bardzo bym się cieszyła gdyby znaleźli czas i możliwości na to, aby zaśpiewać w naszym programie. Często jest tak, że mamy jeszcze całą plejadę i wokalistów i aktorów, którzy znakomicie by się odnaleźli w tym programie. Niestety są tak zajęci swoimi terminami koncertowymi, że zwyczajnie nie są w stanie pogodzić tych terminów, żeby być na tyle dyspozycyjni i przygotowani. Tu niestety bez wielogodzinnych prób i poświęcenia dużej ilości czasu ciężko by było przebrnąć przez te wszystkie zadania. Mam nadzieję, że mamy jeszcze na tyle dużo czasu przygotowania składu kolejnej edycji, że ci, którzy mogliby tu wystąpić i dostarczyć mnóstwa pięknych wzruszeń, będą mogli sobie swój grafik tak ułożyć, żeby nas zaszczycić – wyznała Katarzyna Skrzynecka.

A co w tym temacie ma do powiedzenia jeden z prowadzących – Maciej Dowbor?

Co roku nam się wydaje, że nie da się tego przebić. A okazuje się, że pojawiają się nowi ludzie. Nowi w naszym programie. Bo wszyscy to są doświadczeni artyści, estradowcy. Ludzie, którzy nie zawsze dla widza telewizyjnego są rozpoznawalni, ale np. Marta Wiejak, która jest wyjadaczką musicalową i każda osoba wie, że Marta każdy casting do największych musicali wygrywa- czy to Warszawa, czy Łódź- cały czas gdzieś gra. Więc takich ludzi bardzo zdolnych jest bardzo dużo. Cieszę się, że w naszym programie mają okazję pokazania swojego talentu. Ja mam parę nazwisk, które widziałbym na naszej shotr-liście. Ale nie będę o tym teraz mówił.

Czekamy na wielki finał i 12 sezon, który Polsat wyemituje już jesienią.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zmienia się jak kameleon! Nowa fryzura odjęła jej kilka lat!


Twoja TWarz Brzmi Znajomo – finał 11 edycji bez Pawła Królikowskiego

Twoja TWarz Brzmi Znajomo – finał 11 edycji bez Pawła Królikowskiego

Twoja TWarz Brzmi Znajomo – finał 11 edycji bez Pawła Królikowskiego

Twoja TWarz Brzmi Znajomo – finał 11 edycji bez Pawła Królikowskiego

Antek Smykiewicz - konferencja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Antek Smykiewicz - konferencja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×