Paweł Królikowski pojawi się w kontynuacji „Rancza”. Jedna z gwiazd produkcji wyjawiła szczegóły

Paweł Królikowski - Ranczo

Paweł Królikowski - Ranczo

Paweł Królikowski pojawi się w kontynuacji Rancza. Beata Olga Kowalska zdradziła szczegóły. Jak będzie to możliwe?

Premierowe odcinki serialu Ranczo były pokazywane na antenie TVP o 2005 do 2016 roku. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością, przyciągając przed telewizory średnio ponad 4 miliony widzów. Chociaż od emisji ostatniego sezonu minęło już pięć lat, to fani nadal liczą na kontynuację, której temat powraca jak bumerang. I wiele wskazuje na to, że ich życzenia zostaną spełnione.

Często pojawia się także pytanie, co z postacią Kusego, w którego wcielał się nieżyjący Paweł Królikowski. Mamy odpowiedź.

Paweł Królikowski pojawi się w kontynuacji Rancza

Po śmierci Pawła Królikowskiego zawieszono prace nad Ranczem. Postać Kusego, w którego się wcielał, była jedna z kluczowych w serialu. Twórcy znaleźli jednak sposób, by jego postać obecna była na ekranie.

Jeżeli Paweł pojawiłby się w tym filmie, to na pewno przy wykorzystaniu istniejącej technologii – powiedział reżyser Wojciech Adamczyk w rozmowie z Jastrząb Post – Nie chce o tym na razie rozmawiać, jest zbyt wcześnie. Mogę tylko powiedzieć, że mam na to pewien pomysł.

Dziś już wiemy, co miał na myśli, a szczegóły zdradziła Beata Olga Kowalska, czyli serialowa żona doktora Wezóła.

Jeśli serial wróci na ekrany, to postać Kusego grana przez Pawła Królikowskiego prawdopodobnie zostanie odtworzona w ten sam sposób, w jaki kontynuowano wątek Mariana Paździocha z serialu „Świat według Kiepskich”, w którego rolę wcielał się śp. Ryszard Kotys, czyli z wykorzystaniem wcześniej nagranych fragmentów scen. Ale szczegółów nie znam – mówiła w rozmowie z Onetem.

Aktorka natomiast ma wątpliwości i nie wie, czy zdecyduje się na udział w kontynuacji produkcji.

Kiedy kończyliśmy nagrywać „Ranczo”, wiedzieliśmy, że spotkamy się za dwa, może trzy lata, żeby nagrać film i jeszcze jeden sezon serialu. Były planowane zdjęcia, ale coś poszło nie tak. Od tamtej pory co chwilę wraca temat „Rancza”, jednak bez żadnych konkretów. Ja zresztą sama nie wiem, czy to dobry pomysł. Czasem warto ze sceny zejść niepokonanym – mówi.

Beata Olga Kowalska nie jest jedyną gwiazdą serialu, która nie jest przekonana co do pomysłu kontynuacji prac nad dalszymi losami bohaterów.


Beata Olga Kowalska w serialu Ranczo

Beata Olga Kowalska w serialu Ranczo

Ranczo

Ranczo

Ranczo

Ranczo

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dalibyście już spokój. Ranczo jest znakomite, ale żadna reanimacja nigdy jeszcze nam nie wyszła. Przykładów jest aż nadto. Ostatni to chyba ,,Kogel-mogel 3″.

 • Gość pisze:

  Kontynuacja serialu na życzenie widzów? Bzdura. Kasa, kasa, kasa, ot co

 • Andrzej Jan Szczypciak pisze:

  Wolę byle jakie kontynuację czegoś dobrego niż to w czym teraz widać aktorkę grającą zazdrości pełną żonę Wezula. Serial anatomicznych niedoskonałości to marne widowisko.

 • Gość pisze:

  To będzie wkoncu te nowe odcinki rancza bo raz miały być później były zawieszone i teraz z mówię będą

 • Gość pisze:

  Jak to – „ze sceny zejść”?? Przecież scena to wasze życie i być albo nie być. Taki wybraliście zawód. Skoro ludzie chcą Was oglądać to tylko grać, grać i nie dyskutowac 😁

 • Gość pisze:

  Chętnie zobaczę kontynuację”Rancza” i nie zgadzam się z opinią co niektórych że czas zamknąć temat .”Ojca Mateusza” nakręcono dużo więcej odcinków oświaty się niezawalił.Przerwa nie powinna być jednak zbyt długa i najwyższy czas na kontynuację.

 • Marek pisze:

  Ma pani rację,,trzeba ze sceny zejść niepokonany”!!!Zapamiętajmy wszystkich aktorów jacy byli,a nie na siłę ciągnąć ten temat RANCZO to nie klan.Klasyków nie należy niszczyć!!!Zdrowia dla wszystkich i nie zapominajmy o tych którzy odeszli.marek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×