Tabloid przekazuje smutne wieści. Paweł Królikowski rezygnuje z kolejnych obowiązków

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski rezygnuje z części obowiązków. Aktor wycofał się z działalności w Związku Artystów Scen Polskich. Kto go zastąpi?

Paweł Królikowski w grudniu trafił do szpitala, gdzie walczy o powrót do zdrowia. By jak najlepiej skupić się na regeneracji, odłożył na bok służbowe obowiązki.

Chociaż jeszcze niedawno mówiło się, że będzie jurorem w nadchodzącej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomomusiał zrezygnować. Stacja zostawiła dla niego jednak otwartą furtkę i gdy tylko wróci do formy, będzie mógł ponownie oceniać uczestników. Na powrót aktora czekają jego koledzy, w tym Katarzyna Skrzynecka, która w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że:

Na Pawła czekamy, mam nadzieję, że będzie zdrowiał i do nas dołączy. Póki co Adam Strycharczyk, który jest zwycięzcą poprzedniej edycji, zgodził się godnie Pawła reprezentować i zastępować. Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.

Paweł Królikowski nie chce być dłużej prezesem ZASP-u

Jak donosi Fakt, aktor zrezygnował nie tylko z programu. Według informacji uzyskanych przez tabloid Królikowski podjął decyzję o odejściu ze Związku Artystów Scen Polskich. Do tej pory pełnił funkcję prezesa organizacji. Na ten temat wypowiedziała się wiceprezes Małgorzata Kożuchowska, która powiedziała, że na razie nie będzie komentować decyzji kolegi:

Musimy się spotkać i ustalić komunikat prasowy. – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Małgorzata Kożuchowska, Ryszard Rembiszewski - wigilia w Skolimowie

Małgorzata Kożuchowska, Ryszard Rembiszewski – wigilia w Skolimowie

Rezygnacja ma zostać przyjęta w marcu. Podobno właśnie wtedy organizacja wyda oficjalny komunikat, w którym skomentuje decyzję Pawła Królikowskiego. Decyzję kolegi rozumie Olgierd Łukaszewicz, poprzedni szef ZASP i wie, że kierowały nim przede wszystkim kwestie zdrowotne. Wyjawił, że zastępca Królikowskiego zostanie wybrany w czerwcu.

Zobacz także: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bez Pawła Królikowskiego. Kto go zastąpi? Giełda nazwisk ruszyła


Paweł Królikowski - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Paweł Królikowski - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Paweł Królikowski - ramówka Polsatu jesień 2016

Paweł Królikowski - ramówka Polsatu jesień 2016

Paweł Królikowski - ponownie trafił do szpitala

Paweł Królikowski - ponownie trafił do szpitala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×